Jump to content

jak legalnie pozbyc sie broni?

Recommended Posts

Ja gdybym chciał się pozbyć broni bez żadnych nieprzyjemności to po prostu wyrzuciłbym ją do jakiegoś zbiornika wodnego lub gdziekolwiek aby tylko nie mieć tego w domu.
A pytanie Kolegi jest o tyle dziwne,że z tego co wiem taką znalezioną broń należy natychmiast zdać na policję.

no niby tak ale... czasem mozna spotkac naprawde ciekawy eksponat ktorego zostawienie w lesie to dla nas ,,przestepstwo,, . fakt ze na policje to raczej nie tak ale... no sam nie wiem . gdzie jeszcze mozna zdac takie rzeczy?

Oczywiście żadna policja i takie tam służby. Polecam muzea ale wyłacznie prywatne. Zgodnie z przepisami nie muszą dokumentować pochodzenia eksponatów. Natomiast muzea państwowe i samorządowe muszą. Taka luka w prawie. Tym razem na korzyść prywatnej inicjatywy.

Janusz102 ,a tak czysto z ciekawosci zapytam a jaka bron masz namysli ? Wiesz bron ,broni nie rowna . Jest bron tzw chwast pospolity ale sa tez i prawdziwe perelki ,okazy.
Nad jakim sprzetem masz watpliwosci i w jakim stanie ona jest ? Nie wiem czy warto cokolwiek niesc z tego typu przedmiotow na policje ,beda tony papierkow ,ciagania po komendach ,zeznania ,protokoly...

@ radek 98k
Radku z wielką uwagą czytam twoje interesujące i jakże zajmujące wpisy. Ale po pewnym czasie dostałem ostrzeżenie od własnego komputera. Na ekranie wyswietlił mi się napis o następującej treści:

Jeżeli jeszcze raz mi każesz wyświetlać takie bzdury, to walnę ci taką "zawiechę że do odblokowania mnie będzie ci potrzebny magik, lub egzorcysta, a nie informatyk."

Więc proszę, zlituj się..........

Ja proponuję radka98k (tak jak kiedyś śp. Hanuszczaka) na moderatora wszystkich działów forum. On to jednak ma wszechstronną, głeboką wiedzę. Pomaga nowicjuszom i tak naprawdę on jest podstawą egzystencji tego forum. radek98=forum ODKRYWCY:-). Niech on będzie szefem wszystkich szefów. Wpisujcie poparcie dla jego kandydatury. :-)

PS. a może by tak radek98k z Kononowiczem do Parlamentu UE?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information