Skocz do zawartości

graffiti


michal16

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, PIĘKNA SPRAWA! Dla niektórych świetne hobby, emocje, dla innych sposób na życie. Kto wie ten wie ;)."

Wandalizm wymagający surowego karania - za niszczenie świeżo wymalowanych fasad, odczyszczonych składów kolejowych, rolet, ścian budynków - najwyższe możliwe kary.

Jak taki zdolny niech sobie sam własny dom w środku wymaluje sprayem - ale nie zrobi bo rodzice pewnie zaraz by ukatrupili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie popieram malowania po świeżo wymalowanych fasadach, odczyszczonych składach kolejowych, roletach, ścianach budynków ;) Nie każdy wybiera ciemną stronę", choć większość zaczynała od nocnych akcji ;) Nie powiem miałem dawno temu wymalowany dosłownie cały pokój...od kilku lat odpowiadam sam za siebie więc trzeba było trochę zwolnić ;)

--------------------------------------------------------------
Polecam polską produkcję Man In Black" 1-3. Kto nie lubi tego typu akcji niech nie ogląda, szkoda jego nerwów ;)
--------------------------------------------------------------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym chcieć to móc. Wystarczyło polatać po urzędzie miasta, domu kultury, potruć trochę dupe co niektórym i wreszcie dostaliśmy dość dużą ścianę w centrumie + mniejszą na innym osiedlu, na które można przyjść i coś wrzucić kiedy się tylko chce, bez załatwiania pozwoleń. Do tego co roku na 3-dniową miejską imprezę dostajemy kilka kartonów Montan, w ramach jakichś tam polsko-szkopskich projektów itp ;)

Pzdr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, jak 90 % graficiarzy maluje gdzie im się podoba nie zwracając uwagi na szkodliwość swoich czynów.

Wiem bo widziałem - świeżo oddany przystanek autobusowy 3 dni obył się. Potem zniszczyli czerwonymi sprayami.

Powinno się takim łapy publicznie ucinać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam że większość dewastuje , ale nie wszyscy , mnie również denerwuje jak ktoś pomaże blok, ale jak są jakieś ruiny lub coś w tym stylu , to można malować lepiej chyba te ruiny nie będą lepiej wyglądać . pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acer, wszystko da się wytlumaczyc - jak ktoś jest miętki" to niech nie robi nic na ścianach.
jak jest dobry, to dla mnie nie jest to wandalizm..
z resztą underground to underground :)

ja bym wolał żeby wszystkie pociągi jeździły ubrane w panele, przynajmniej ciekawiej by świat wyglądał.

jedyne czego nie popieram to malowanie po zabytkach.
szare blokowiska, w których tonie miasto bez paneli są o wiele brzydsze...

pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
mnie też to denerwuje jak są jakieś bohomazy(maźnięte agi"- tak to sie chyba zwie), na zabytkach czy przystankach, składach pociągów, ale jak coś ładnie namalowane , i ktoś wkłada to kupę czasu i pracy to dla mnie mogą jeździć stare prawie 30 letnie składy tak obmalowane, ale okna to niech zostawiają,żeby co widać było:) tak samo tramwaje czy bloki, stare mury(byle nie zabytkowe) itp, wolę oglądać na ścianach,murach,pociągach graffiti niż jakieś pieprzone reklamy,jedyne obiekty na jakich nie toleruje tego to zabytki.

PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie