Skocz do zawartości

BMW R75 wykopane !!!


cebermen

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu latach oczekiwania na wykopanie BMW R 75 z załogą przez kolege V... postanowiłem sam go odszukać. Rozpocząłem od wykonania zdjęc lotniczych terenu,o którym wspominał kolega V... Juz pierwsza analiza pod atomowym mikroskopem połączona ze użyciem filtrów krzemowych dała szokujace rezultaty. Zobaczcie sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
To mi normalnie humor poprawiło > czyli kolega V... mówił prawdę. Wypadało by teraz aby każdy z forumowiczów wypowiadający sie w tamtym wątku zwrócił koledze V... honor > czyli cuda sie zdarzają ... apropo a lampy nadal świecą bo nie widzę za dobrze :)


PS

dziekuje za rozweselenie heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki z laboratorium analiz satelitarnych były na tyle obiecujące, że postanowiłem ruszyć w teren. Juz pierwsza łopata wbita w ziemie dała ten ulubiony metaliczny dzwiek. Miał racje ten stary wyjadacz V.... Szybko zdejmuje kolejne warstwy piachu.Powoli ukazuje się kawał historii z jej tragicznym końcem, ziemia odkrywa swoą mroczną tajemnice. Stan zachowania i ułożenie denata i jego rumaka wskazują, że stoczył straczną walkę o odkopanie i wyjechanie z tej matni. Kiedy wszytskie metody zawidły spokojnie usiadł na maszynie i zapalił ostatniego paierosa. Juz widział to koniec powoli spojrzał gasnącymi oczami na swoje MP40 - żegnaj stary druhu nigdy mnie nie zawiodłeś. Po chwili wyjaśniła sie przyczyna takiego końca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
Nie znasz się wogóle na militariach.
To jest tylko granat zaczepny. Proponuję abyś się zapoznał z zasadą działania granatów dobijających o nazwie Fax (czarny), lub Książ Strong.
Nie znam takiego bohatera któremu by się udało zerwać zawleczkę z 4-ego Faxa :-D
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie