Skocz do zawartości

amnestia na forum


pik78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Woytas!
Pragnę zapewnić, że dołożę wszelkich starań by stale podnosić poziom merytoryczny forum, kulturę wypowiedzi na nim i dbać o ortografię.
Tak mi dopomóż…
Marcin
Ps No chyba, że mnie ktoś mocno wku..i ….;)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hebda 4 ostrzeżenia poprzedzajace tego kartona nie pomogły, więc nie mów że to herezja czy hipokryzja z naszej strony.

Zawsze możesz napisać apelację.

pozdro.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora 8total4 02:19 11-12-2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 4ry??
jedno mam z dzisiaj i jedno z początku grudnia.
Więc dwa.
Napisałem apelację do kol Woytasa,doszła?
Kto ją rozpatruję?
Wszechmogący Admin rodzaju
Gruppenfuhrera Wolfa z Klossa,jakaś konkretna osoba czy forumowy ostracyzm i głosowanie?
Bo jeśli chodzi o te żółtko to uważam za niesprawiedliwe i krzywdzące,wręcz godzące w mój nick na forum:)
i myślę że nie fair było wywalanie wpisów z lisa,fotka-ok,jeśli były zastrzeżenia,ale wpisy winny zostać,teraz nikt z forum nie będzie wiedział o co chodzi i mnie nie wesprze w temacie a łatka pozostanie...
ehhhhh
idę spać,bo późna pora a złotej odznaki za rany wolę dziś już nie dostać
pozdr :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, po ostatniej kartce masz ich pięć.
dwa od Hitboya, jedno od Yetiego, jedno od Woytasa i jedno od Swietego.

Wiem że czasem system krzaczył i nie zawsze dochodziły informacje mailowe o nadanych ostrzeżeniach, ale nie wierzę w to że nie dotarlo ani jedno.

1. kartkę dostałeś:
2009-05-04 13:42:27


później znów dwa ostrzeżenia w maju, jedno w czerwcu, i dwa w grudniu.
jak chcesz - mogę wkleić na widok publiczny i będzie jasno.

pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zdziwiony ostatnią kartką..
ale jeśli ma być amnestia to faktycznie czas zewrzeć pośladki,kupić stoperan i trwać w bólu i niepewności.
Tylko że o amnestii jest już głośno od dawna i brak widocznych postępów więc dobrze by było wiedzieć kiedy ona nastąpi,za rok,za dwa czy w tym roku jeszcze jest nadzieja..
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ze brakuje,ale posty znikaja takie co nie odpowiadaja wam, to go ciach i nawet niema wytlumaczenia czemu itd.

nie zebym ja mial jakies pretensje bo niby wy czerwoni czy cos,nie nie mysle tak,akurat ty tytus jestes ok,zwaszcza ze syn markowskiego,

poprostu malo widac co sie dzieje na forum z niektorymi postami,to na bank wina archaicznego stylu forum,na kazdym innym widac jak mod kombinowal cos z wypowiedzia tu widac tylko jak ja moderowal:-D
a usunietej juz nie widac:(
p.s.jak cos to usun moja wypowiedz cala, nie przerabiaj jej ,i nie dawaj zoltej kartki,prosze:-)
lepiej usun calosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie