Jump to content

Nasze wędkowanie


dago2

Recommended Posts

Posted
Wiem że wielu z nas jako drugie hobby uprawia wędkarstwo.
Ja po dwu latach przerwy wczoraj powróciłem do tego pięknego sportu.
Był mały sukces bo wśród drobnicy trafił się ładny okoń 32cm.
A jak tam Wasze przygody z wędką?
[url=http://imageshack.us][img=http://img112.imageshack.us/img112/1936/dsc00219wl4.jpg][/url]
  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply
Posted

Byłem wczoraj po robocie.
Okoń (niestety mały) bierze na wszystko:) Kukurydzą i....pustym haczykiem też nie gardzi:)

Leszczyki w większości małe ale trafiliśmy z kolesiem bliźniaki.
Wypatroszony miał 1,8 kila:)

Pozdro.

Posted
łatwo nie było ale jakoś dałem rade.wędzisko Cormoran Big Cat Sum 3,20m" kołowrotek Cormoran Big Ben Seakor 6pi" żyłeczka 0.40mm no i hak nr4...żywiec ukleja no i do tego jeszcze troche szczęścia:)
Posted
dobra to tera ilu z was się pochwali kartą? :)
Ja mam od trzech lat, musiałem wyrobić bo mi sie nie chciało w niecałe 15s zwijać sprzęt i uciekać. Sukcesów raczej nie mam,
wygrałem raz zawody w juniorach, a w nagrodę dostałem kołowrotek za bagatela 25zł :)
Posted
Ojjjj Kokesh, narobiłeś mi smaka kolego. I wiem co mówię-jak porównam te rybiopodobne filety z Tesco z prawdziwymi rybkami prosto z haczyka, to nie ma o czym mówić... a niestety ostatnio nie mam skąd kupić takiej rybki i żałuję.

ps. Kiedyś szło złapać w rzekach prawdziwego węgorza, jak jest teraz? Złapał ktoś ostatnio?
Posted
Hehe ja mam 100m od domu stawik z pstrągami :D ceny kosmiczne ale świeżo wyciągnięte z wody i w ciągu 5 minut zaniesione do domku nie tracą zbytnio na ważności :D
Posted

Nie wolno oczywiście zapomnieć o napojach ,mięsiwa wtedy lepiej się trawi .Wiem okropny jestem ale taka mnie tęsknota wzięła za tymi okolicznościami przyrody ....... Pozdro...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information