dago2 Posted August 7, 2008 Author Posted August 7, 2008 Wiem że wielu z nas jako drugie hobby uprawia wędkarstwo.Ja po dwu latach przerwy wczoraj powróciłem do tego pięknego sportu.Był mały sukces bo wśród drobnicy trafił się ładny okoń 32cm.A jak tam Wasze przygody z wędką?[url=http://imageshack.us][img=http://img112.imageshack.us/img112/1936/dsc00219wl4.jpg][/url]
martini Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Ja też chyba wyjmę swoją zakurzoną wędkę z szafy:) Na co łowisz? Klasycznie na spławik czy może spinnig?
dago2 Posted August 7, 2008 Author Posted August 7, 2008 Łowię a sprężynę" a okoń wziął przypadkowo:-)
martini Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Aha:) Ja łowię na spinning i kiedyś przy zwijaniu zahaczyłem małą płotkę o grzbiet:D
ensiferum3 Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Mi ostatnio jakoś nic nie chce brać sama drobnica.
kokesh Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 I radość z efektu .Nie ma to jak świeża rybka ,a że rybka lubi pływać ....Pozdro i połamania kijów .
karpik Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Byłem wczoraj po robocie.Okoń (niestety mały) bierze na wszystko:) Kukurydzą i....pustym haczykiem też nie gardzi:)Leszczyki w większości małe ale trafiliśmy z kolesiem bliźniaki.Wypatroszony miał 1,8 kila:)Pozdro.
zbyniek Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Ja ostatnio też za nie dbałem stosunki koleżeńskie z moją wędką:), muszę się wybrac w końcu gdzieś na rybki.pozdr
bubbers Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Ja tam drobnicy używam do połowu takich rybek...to mój rekord:)
zbyniek Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Jeżeli to prawda to jakim sprzętem go wytargałeś z wody.pozdr
bubbers Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 łatwo nie było ale jakoś dałem rade.wędzisko Cormoran Big Cat Sum 3,20m" kołowrotek Cormoran Big Ben Seakor 6pi" żyłeczka 0.40mm no i hak nr4...żywiec ukleja no i do tego jeszcze troche szczęścia:)
karpik Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 To jeszcze ciekawostka:)3 tygodnie temu złapałem w Odrze(Szczecin) 2 kilową troć wędrowną:)?
dago2 Posted August 7, 2008 Author Posted August 7, 2008 Ja wszystkim swoim rybkom darowałem wolność.Widzę że Wasze nie miały tyle szczęścia;-)Pozdrawiam.dago2
sudajew Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 dobra to tera ilu z was się pochwali kartą? :)Ja mam od trzech lat, musiałem wyrobić bo mi sie nie chciało w niecałe 15s zwijać sprzęt i uciekać. Sukcesów raczej nie mam,wygrałem raz zawody w juniorach, a w nagrodę dostałem kołowrotek za bagatela 25zł :)
Swiety82 Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Ojjjj Kokesh, narobiłeś mi smaka kolego. I wiem co mówię-jak porównam te rybiopodobne filety z Tesco z prawdziwymi rybkami prosto z haczyka, to nie ma o czym mówić... a niestety ostatnio nie mam skąd kupić takiej rybki i żałuję.ps. Kiedyś szło złapać w rzekach prawdziwego węgorza, jak jest teraz? Złapał ktoś ostatnio?
Hitboy64 Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 Hehe ja mam 100m od domu stawik z pstrągami :D ceny kosmiczne ale świeżo wyciągnięte z wody i w ciągu 5 minut zaniesione do domku nie tracą zbytnio na ważności :D
kokesh Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 A gdy rybka nie bierze ,można posilić się wieprzowinką z rożna .Pozdro...
kokesh Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 Nie wolno oczywiście zapomnieć o napojach ,mięsiwa wtedy lepiej się trawi .Wiem okropny jestem ale taka mnie tęsknota wzięła za tymi okolicznościami przyrody ....... Pozdro...
rudolf Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 Ja mam na morzu rybki grille i zabytki.Torpedownia Babie Doły.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.