Skocz do zawartości

Radioaktywne ploty


Erih

Rekomendowane odpowiedzi

Wypatrzone na Onecie...
http://wiadomosci.onet.pl/1762275,11,item.html
Mam nadzieję że to zwykłe trollowanie , ale jeżeli jednak coś jest na rzeczy to czy nasze władze poradzą sobie równie sprawnie jak wtedy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio Erewań podało...

Jakiś czas temu w Czechach grupa wesołych artystów postanowiłą zrobić swoim rodakom kawał. Czeska telewizja ma gdzieś w plenerze poinstalowane kamerki pokazujące w trakcie prognozy pogody widok warunków atmosferycznych live". Ta ekipa wmontowała do takiego nagrania mały wybuch atomowy i podpięła się do kamerki w orze prognozy pogody. Było trochę paniki, chyba nawet groża im jakimiś konsekwencjami.

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że ta plota krążyła po kraju pocztą pantoflową.Będąc w banku byłem świadkiem rozmowy telefonicznej ...nie wypuszczaj dzieci na dwór bo nad polską przechodzi chmura radioaktywna.W domu w internecie nic nie znalazłem ale po godzinie została dopiero potwierdzona ta plotka.Dlaczego tak póżno podają prawdziwe informacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trooper85 to było dobre. to było mega dobre - czesi pokazali jaja wtedy!
Chodziło o jakąś 'grupę artystyczną', która chyba protestowała przeciwko dewastacji środowiska i podpięli się pod jakąś kamerkę on-line w sudetach bo dostali cynk, że akurat ona leci live przed właśnie pogodą - ot jak u nas czasem szczyrk pokazują.

efekt piorunujący:
http://wiadomosci.onet.pl/1762713,12,item.html

A co do plotki - no to po prostu strach się bać, że ludzie o tym od rana mówili a komunikatów nie było!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze jak bym takie cos w wiadomościach zobaczył, a w kalendarzu nie był by 1 kwietnia to trochę bym się wystraszył. Ale fakt, pomysł i wykonanie były mega total.

P.S. Jakie bedzie ostatnie zdanie w ostatnim odcinku mody na sukces"???
Patrz jaki na niebie wielki grzyb..."

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie