Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Yan niefrajer

Bursztynowa Komnata

Recommended Posts

Guest
Poniewaz jestem nowym osobnikiem na tutejszym forum, wiec nie znam poprzednio poruszanych tematow.
Zadam krotkie pytanie - co sie dzieje lub co jest wiadomo na temat poszukiwan w odnalezieniu Bursztynowej Komnaty z Krolewca, kotra zniknela w 1945 roku.

P.S. Dlaczego web site Odkrywcy po wlaczeniu sie znika, zacina lub wogole zamraza caly ekran? Cos nie jest tak z ta strona, dlaczego?

Witam.

Co do aktualnego stanu poszukiwań Bursztynowej Komnaty nie mam żadnych danych.

Odnośnie strony Odkrywcy to takie problemy nie występują u mnie i większości stałych bywalców. Gdyby takowe się pojawiły na pewno byśmy je zauważyli, a Bocian by interweniował.
Wydaje mi się, że wina leży po stronie Twojego soft'u, lub łączy.

Pozdrawiam.
Paweł Spyder" Liszewski

Guest
Od slynnych poszukiwan Bursztynowej na zamku w Bolkowie cos w temacie rzeczywiscie przycichlo...
O ile chcesz poczytac na ten temat to zapraszam do archiwum Rzeczpospolitej. Wrzuc haslo: Bolkow lub Bursztynowa....

pozd
rk

Guest
w sprawie bursztynowej komnaty bez zmian : znamy 128 przypuszczalnych i okolo 30 pewnych miejsc ukrycia.
jesli chodzi o miganie strony to mozliwe ze chodzi o to ze uzywasz jakiejs wersji netscapa gdzie strona troche szwankuje

Teaz okazuje sie ze na 100 procent (prosze wyczuc tu moj sarkaz i lekka niedowiare) Bursztynowa Komnata jest zakopana w zasypanej kopalni w Niemczech w Deutschneudorf (Saksonia).
Albo jezeli wiezyc Czechom to po ich czesci tej samej kopalni w Hora Sviate Katerini. Kopalnia jest powoli odkopywana z obydwo stron granicy przez dwa rozne zespoly odkrywcow(link po angielsku pod spodem, z boku zdjecie niemieckiego poszukiwacza wrazen Christian-a Hanisch-a (L) i burmistrza Deutschneudorf-u Heinz-Peter-a Haustein-a).

http://www.museum-security.org/01/026.html#2

A mogli oglądać ostatni odcinek fali zbrodni i by wiedzieli że mafia ma BK i zaoszczędzili by sobie czasu i pieniędzy

A ja w zeszłym roku poznałem pewnego miłego, starszego pana, który z wielkim zaangażowaniem poinformował mnie, iż wie, gdzie ukryto bursztynową komnatę. Widząc jednak, że jego obwieszczenie nie wywołało u mnie wzrostu adrenaliny, obruszył się i burknął, że jak nie chcę, to się nie dowiem!"...:))) Pzdr alex1939

Już kiedyś napisałem - przypominam treść postu

Ludzie, przecież Bursztynowa komnata została znaleziona. Jeden z największych przekrętów w dziejach Świata. cyt.. Dziś można podziwiać rekonstrukcję Bursztynowej Komnaty w Pałacu Jekateryninskim w Carskim Siole.. TO NIE REKONSTRUKCJA tylko ORYGINAŁ. Ruski złożyli się NIBY z Niemcami. Prosty plan! Komnatę znaleziono w Niemczech, przetransportowano do Ruskich.
Fikcyjnie Państwo wzięło GRUBE MILIONY na rekonstrukcję - składali się Niemcy (do dzisiaj nie wiem po cholere), Ruskie i prywatni darczyńcy. A przecież nie wydało grosza, bo to ORYGINAŁ. Szukacie więc czegoś co nie istnieje.

Jednym słowem zrobili nas w HU...

.
.
.
CirrusCX