Skocz do zawartości

Snajper na froncie wschodnim " Sepp Allerberger


to17071990

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Strzelał do ruskich, a biorąc pod uwagę,że oni też nas napadli to robił dobrze, a według mnie mógł więcej."

ararar, a te sześć milionów Polaków, których pomordowali twoi niemieccy idole to co? Jak ograniczonym trzeba być, aby pisać takie głupoty? Coś zaczynasz mi śmierdzieć kolejnym wcieleniem pewnego brunatnego miłośnika swastyki i runów ss.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego Pik 78 uważaj co piszesz bo zaraz z Ciebie zrobią volksdeutscha ja po przeczytaniu wszystkich postów to boję się tą książkę kupić żeby ktoś mnie nie przyciął nie mówiąc już o czytaniu;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Dokładnie, bardzo ciekawa książka! Czyta sie bardzo szybko i mozna sie duzo dowiedziec o taktyce snajperow. Niemniej jednak pamietajmy ze do jej tresci nalezy podchodzic z dystansem! Sepp zachowywał sie jak zwykły ... strzelajac w plecy uciekajacym, czy dobijajac rannych Rosjan. I jeszcze sie z tego cieszyl... że trafił idealnie miedzy łopatki... a co do traktowania rosyjskich snajperek, no cóż chociażby na zdjeciu w książce z Liberona (tej obszerniejszej) wyraźnie widać jej odsłoniętą pierś...
Książkę zawsze jeszcze mozna wypozyczyc z biblioteki jesli nie ma jej w ksiegarni ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
mam pytanie bo na alledrogo w normalnej cenie mamy okrojoną wersje 186 stron zamiast 280. To jest ksiazka polskiego wydawnictwa,tego od 'mein kampf'. Podobno nie ma zdjec itd. Warto ja kupic ? duzo sie rozni od tego bialo-czarnego oryginalu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Nabyłem na allezło za 20kilka złociszy.
Jedyna wada że jest za krótka i ciężko patrzeć jak stron ubywa do końca,ale warto zakupić.
Czy to ajania"czy oparte na faktach nie będę się zagłębiać,można potraktować ją jako wspomnienia albo jako książkę przygodowa" Z mojej strony mogę polecić.Dobrze i szybko się czyta,przekład nie jest zły jak to koledzy pisali wyżej.



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Hebda 14:22 18-10-2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie