Skocz do zawartości

SdKfz 251 z MWP w remoncie - co z nim?


wars98

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwól że przytoczę:
Prawda nas wyzwoli"
Prawda umiera pierwsza"
Prawda jest towarem deficytowym"
itp, itd... aha jeszcze - Prawda jest jak dupa - każdy ma swoją".

Nie no naprawdę jak się ma jakieś kwity i nimi straszy czy też perswaduje to chyba warto je okazać, bo z boku to wygląda jak utarczki dzieci w piaskownicy.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
wars i tak się na Ciebie drą bo śmiesz ruszać swiętość"i dopytywać się o tajemnice wąskiego kręgu wtajemniczonych-zrób mały offtopik proszę i napisz jak to było z kopułami w skrócie bo nic nie słyszałem a ciekawa sprawa się wydaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny. Nie chcę mi się teraz opisywać sprawy w detalach. Efekt jest taki, że jedna z zabytkowych kopuł z mostu kolejowego nad rzeką Pasłęką koło wsi Biesal i Tomaryny wylądowała aż w muzeum w Dreźnie (Niemcy).

Zdjęcia betonowych kopuł" znajdziesz tutaj:
http://www.forum.eksploracja.pl/viewtopic.php?t=809&start=25&sid=8bd59b050f30bcfc575b6223dc20c316

A Pan Maciej Kęszycki odpowiadał za wywóz tej kopuły i został skazany. Wyrok prawomocny.

Tankist. Tak, wiadomo nie od dziś, że wars jest dobrze opłacanym agentem siedmiu krasnoludków i sierotki Marysi. :]
Pozdrawiam
wars98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurka...no coś mi się jednak dawno temu obiło o uszy o tych kopułach teraz skojarzyłem bardzo bardzo bardzo bardzo dobrze z tym wyrokiem-i podobała mi sie wypowiedź kogoś z tamtej strony co by komu wyrwał za te artystyczne dokonania z betonu wstawione zamiast kopuł-czyli jak to ładnie określił-betonowe kupy- w pełni popieram!...koniec offtopicu dzięki wars za wyjaśnienie można się kłócić dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woytas, masz rację, żadnych obelg. Więc....

Panie Piotrze Lewandowski, zgodnie z Pana oswiadczeniem czekamy na prezentacje dowodow dotyczacych wyroku skazującego w temacie transportera saper"

Inaczej bedziemy zmuszeni nazwac Pana i traktowac jak kłamcę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj Czarek spokój! Przecież tam jest jak wół napisane ,że te atrapy wyglądają lepiej niż oryginalne kopuły i powiedział to sam Pan Kęszycki ,a jak jemu się to podoba to tak samo pewnie uważa paru piszących przede mną więc za chwilę Ci się dostanie. Najlepiej przypatrz się zdjęciom tych atrap dłużej i dokładniej ,a wtedy na 100% dostrzeżesz ich piękno ,bo to jest takie ...takie ...no takie dzieło sztuki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek zostaje zamknięty, Wars98 otrzymuje bana za brak udokumentowania swoich oskarżeń, za pomówienia bez dowodów, za robienie mi tu bur..lu

Prywatne wojenki - gdzie indziej, forum służy do rzeczowych dyskusji, wymagane jest poszanowanie innych i podstawowe zasady spisane w regulaminie i ostrzeżeniach na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie