Skocz do zawartości

tani K 98


past

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Rany julek , no citke przesadzili , ale i tak zejda im jak swieze buleczki .
Ja caly czas czekam na opinie eksperta Aslv lub innch urzytkownikow co juz zamowili maja go w swoich zbiorach .
Ps. hmm niewiedzialem ze taki sklep istnieje , hans85 thx za cynk :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę i po raz kolejny udowodniono że Polak potrafi zdzierać kasę z Kowalskiego 650zł za coś co kosztuje nie całe 300zł. Dowcip panowie DOWCIP.
tron takich sklepów jest w Polsce o wiele więcej choć niektóre lepiej omijać z daleka gdyż na przykładzie mojego kumpla z ekipy mogę powiedzieć że jak kupował giwerkę to wchodzili mu wiadomo gdzie a jak padła oj to się działo TOTAL OLEWKA !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
dobra rada na przyszłość NIE KUPUJCIE PRZED śWIęTAMI !!!
Paczka wyszła z HK 13/12/07 jeszcze czekam.
Podejrzewam, że przedświąteczne cyrki celno graniczno paczkowe
dały mi się weznaki.
Jeżeli przyjdzie nie omieszkam poinformować i zaprezentować paru fotek.

Darz dół !

P.S. Cene podawałem wyżej razem z wysyłką do Polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurt... jest to oczywiście zdzierstwo, ale...
Karabin kosztuje 56 ojro
Przesyłka jak rozumiem 35 ojro
22% VAT (od 56) 12,32
cło chyba 16% (od 56)8,96
całość: 112,28 ojro, czyli licząc po 3,62 (w styczniu stanieje jak NBP stopy procentowe podwyższy) 406,45 czyli nie prawie 300" tylko 400 ;)
Oczywiście do 600 to jeszcze daleko ;) Inna sprawa, że zapewne w cenie przesyłki 35 ojro zmieści się więcej niż jedna sztuka repliki - wtedy cena się zbliży do 300, a ci ze sklepu z ASG napewno nie zamówili 2-3 sztuk, tylko pewnie cały kontener ;) Poczekajmy, aż ich śladem pójdą różne anie militaria", sprzedające CYMA i podobne badziewie ;) Tak czy owak obawiam się, że popyt nie spowoduje znaczącego spadku ceny, bo u nas jakoś zasada duży obrót przy małym zysku jednostkowym" się nie chce przyjąć :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło :)
Marushin czy Tanaka mają sens, bo ładujesz tam spłonkę i zawsze jakiś mały strzał słychać i widać - tam łuski trzeba zbierać, bo są piekielnie drogie.
Ale do tego Mausa po kij ? - przecież ładujesz go plastikową kuleczką 6mm. To już nie lepiej załadować mu do magazynka zwykłe łuski ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie :) widzialem gdzies filmik na Youtube gdzie kolesie chyba niemcy bawia sie Marushinem lub Tanaka i normalnie urzywaja lusek od Mausera, tylko przerobili splonke zeby mozna bylo strzelac z kulek .
Ale luski sa zwykle prawdziwe :)ciekawe czy do tego chinczyka tez bedzie mozna wlozyc zwykle luski i pozniej je wyjac , przeladowujac oczywiscie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uciąć w zarodku akademicką dyskusję o możliwości strzelania z repliki ASG ślapakami, załączam dwa zdjęcia trzonu zamka od repliki Mauser’a 98k produkcji Marushina. Być może jestem niedouczony, ale nie potrafię sobie wyobrazić jak bez jego zmiany na oryginalny trzon można było by za jego pomocą odpalać ślepaki, skoro zamiast iglicy jest zaworek gazow (pomijając już fakt, że oryginalny trzon to „istotny element broni”).

Pozdrawiam
Hindus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuce W napisał taką dziwną sugestię co do ezprawności". Same łuski nie podpadają pod paragraf", kulki 6mm - też nie. Myślę że da się skorzystać z tego, co na filmie. Inna sprawa, że takie łuski też kosztują, a publiczność po imprezach skrupulatnie je zbiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexxg podałeś cenę w Euro, tj. do kupienia w Europie?

Jeśli tak, to do tej ceny nie dolicza się VATu ani cła. Jeśli natomiast zakup jest poza unią, to VAT i cło należy doliczyć również do ceny przesyłki.

Wcale nie jest to takie atrakcyjne.

Pozdrawiam
Krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podałem, to niestety nie jest cena w Europie, ale w Hong Kongu.
Najbliżej Polski znalazłem go w ofercie niemieckiego sklepu netowego:
http://shop.strato.de/epages/61367241.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61367241/Products/SPR-R-ACM-K98K
Cena to jedyne" 169,90 ojro... czyli 614 PLN + przesyłka... Także cały czas tańszy jest indywidualny import z Azji, nawet jak dodasz cło + VAT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie