Skocz do zawartości

tani K 98


past

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
To czekamy niecierpliwie na test albo chociarz dobry opis sprzetu, jak dlugo czekales itp. jesli z przesylka niecale 350 zł i bedzie to niezla rewelacja na polskim rynkku ,tylko zeby istotne czesci broni :) byly metalowe bo inaczej mit taniego K 98 prysnie.
Ps. do Kurt od TaiwanGun.com tez dosalem idenyczna odpowiedz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kumple pisał do zbrojowni i mu napisali że u nich za jakieś parę miesięcy się pojawi, zbieram zamówienie i chyba do końca tygodnia też zamówię na trzy sztuki. Koszt na dzień dzisiejszy za trzy sztuki to 360$-888,03zł oczywiście + cło ale to zapewne groszowe sprawy.
pozdrawiam Kurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chwila... Nie wiem skąd wzięliście takie hipotetyczne ceny. Jest cena w GBP = sklep jest w Wielkiej Brytanii, czyli w UE. UE to wspólny rynek, czyli nie ma cła. Jeśli cena zawiera VAT, to nie ma też konieczności płacenia VAT (może dopłata do 22%). Natomiast dochodzi koszt paczki - pewnie z 30GBP bo to duże, choć sądząc po materiale - lekkie.

Natomiast mam pytanie do szcześliwych posiadaczy: czy to się wogóle da wsadzić w drewnianą kolbę (oryginał / kopię)? Bo raczej do celów rekonstrukcyjnych plastik nadaje się tak sobie - jakaś lepsza iskra i dziura w kolbie że ho ho. No i jeszcze kwestia innych gadżetów": czy np. da sie na to to założyć bagnet? Czy okucia są metalowe, czy przy walnięciu kolbą w ziemię przy musztrze giwera idzie w kawałki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sobie zakupić w funtaczach lub w $ ale nadal to chiniole a co do pytania typu czy wytrzyma to powiem tylko tyle że to nie zwykły plastik a porządny abs, skąd wiem ????? miałem swego czasu do czynienia z wieloma replikami typu AS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera – tak jak przypuszczałem – kolejna replika w wersji wyborowej z szyną do mocowania celownika optycznego! :( Ja już się na nią w takim razie nie piszę – chyba, że się da tą szynę zdemontować. Rozumiem, że ta zabawka dedykowana jest dla ASG (a do tego sportu optyka jest wskazana), ale mimo wszystko fajnie by było gdyby produkowano również odmianę bez mocowania. W tej sytuacji plastikowa kolba tym bardziej do wywalenia, bo z boku pod szyną jest w niej podłużne wycięcie umożliwiające mocowanie celownika.

Pozdro
Hindus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne kolba autentyczna nie podejdzie, bo gdzieś jakoś się ten tłok musi mieścić, a więc w kolbie pewnie jest jakieś leże" na niego.
Co do dociążenia, to jeśli lufa nie jest metalowa, to pasowałoby coś z tym uczynić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój niestety, fotki znalazłem w necie jak już opisałem pewnego brytola, zamieściłem je by każdy mógł ocenić bardziej ten model gdyż poprzednie foty były jałowe. Jak widać nie wygląda źle choć na pierwszy rzut oka kolba jest shitem może dlatego że jest klejona z dwóch części ale sam abs jest zapewne mocny wiem gdyż kumpel ma podobny produkt tylko że m14.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lycoseshop.fr/epages/airsoft-paradize_com.sf/fr_FR/?ObjectPath=/Shops/airsoft-paradize.com/Products/SNIPE-DBOYS-KAR98
No i mamy już w UE tego Mausera. Na razie Francja albo Hiszpania. Cena 165 euro + koszta wysyłki. Nie ma natomiast przyjemności w postaci cło+VAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie