Jump to content

Teutonic

Forum members
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Nie dość, że pijany to pojazd nie miał ubezpieczenia komunikacyjnego
 2. Chyba tylko jeden ks. Skorupka zginął w tym boju? :-)
 3. Obiekt został najprawdopodobniej zatopiony przez Niemców." Tylko po co mieli opić" ??? Acha nie doczytałem do końca. Już wiem. Ze względu na kontener na alkohol" :-))))
 4. a mnie żal, że Pancerni Strzegom już się nie pojawiają :-((( To były czasy :-)))))
 5. Kolego Landszaft, odnośnie tego T-34 jedyną prawdą jest, że trzeba było gasić pojazd :-))) W czasie inscenizcji w Mechelinkach w 2007 ogień wybuchł na T-34 nie od wystrzelonej głowicy - która nie miała żadnego ładunku i odbiła się od pancerza - ale od odpalonych przez pirotechnika środków palnych zamieszczonych na czołgu.
 6. Typowa broń używana przez przestępców :) jest co sprawdzać :))))
 7. Dla mnie jest to opowieść o miłości w czasach nieludzkich – dodał Smarzowski" Qrcze, czy w Polsce można zrobić normalny film o tamtych czasach bez miłości"?????
 8. Tylko nie próbujcie krytykować ich, bo zostaniecie nazwani rasistami !!!!! :-)
 9. Temat miał być o filmie, a zszedł na zupełnie inne tory :-((( Szkoda, ale pewnie film nie jest wart więcej słów... Skoro już tak wałkujecie temat islamu to polecam tekst słynnej Oriany Fallaci. I tyle w temacie. http://www.niniwa2.cba.pl/fallaci_wscieklosc_i_duma.htm
 10. Rękawiczki z paskami można dostać w Militaria 1944. Fakt, kosztują, ale naprawdę warto!!! No i czego się nie robi by dokładnie odwzorować odtwarzaną postać :-))))
 11. Mam pytanie? Czym impregnujecie kurtki zimowe i w jaki sposób?
×
×
 • Create New...

Important Information