Skocz do zawartości

Rekonstrukcja zimowa WH


kloki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie widzę powodów żeby stosować represje o których napisał AdamT. Myślę, że własnie forum jest miejscem gdzie rekonstruktorzy mogą się wymieniać informacjami, gdzie warto coś nabyć. Myślę, że wszyscy liczymy się z pieniędzmi, mało to wszystko nie kosztuje i szkoda wyrzucać w błoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Mario dzięki za link! Mają tam nawet parki ze spodniami w kamuflażu błotnym i to po 97 USD! WOW! Już się czuję namówiony :) Muszę do nich napisać, bo oferta bardzo interesująca!
A Moderatorowi dziękuję za życiowe podejście, gdyż podzielam pogląd, że celem tego forum jest wymiana wiedzy między rekonstruktorami (w tym także na temat dostępności replik elementów umundurowania i wyposażenia)!

Pozdrawiam
Hindus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest zeszłoroczny STURM (widać, że staniały :) - dokładnie tą parkę mam - no cóż według mnie zdecydowanie za mało intensywne są na niej barwy kamuflażu (porównaj z oryginalną parką, której zdjęcia wrzuciłem na początku tego wątku).

Pozdrawiam
Hindus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykluczać nie wyklucza, ale ponieważ, tak jak napisałem, sam mam taką parkę STURM’a, więc traktuję ją jako rozwiązania przejściowe do czasu aż zbiorę środki na zakup lepszej repliki. Właśnie dostępność coraz wierniejszych replik umundurowania i wyposażenia jest jednym z powodów dla którego to hobby nigdy się nie nudzi - cały czas jest coś co trzeba poprawiać / usprawniać. Wiem, że pociąga to za sobą coraz większe koszty, ale kto powiedział, że nasza pasja będzie tania! :)

Pozdrawiam
Hindus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też posiadam tą kurteczkę i tez przez wzgląd na kamo jak trafie coś lepszego to ją wymienie. I jak kolega Hindus napisał cały czas jest coś co trzeba poprawić.
Ja właśnie jestem w trakcie wymiany trzewików KRWP na trzewiki sturmowski a jeszcze wymienić musze ramke do saperki i zabke do bagnetu a i pokrowiec na gasplane też z czasem zmienie, dokupić a-rame. I tak ciągl coś dochodzi:)
Nie ma lekko:)
Pozdrawiam
Irade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie