Jump to content

Ciekawe zdjęcie...


acer

Recommended Posts

gdyby Sturmoviki faktycznie zabieraly sie do ataku to zadan motocyklista nie wierzylby chyba w to, ze zdola ujsc pogoni..Gdyby to byl atak, to raczej wszyscy spieprzaliby z motoru do pobliskiego rowu...Motocykl zostawiliby na drodze, na pozarcie..
Link to comment
Share on other sites

Jak tak patrze wydaje się, że te Jaki czy Iły miały coś lepszego do roboty i ich olały... swoją drogą lotcziki musieli mieć niezły ubaw patzrąc na spanikowane towarzystwo. Szans szwabiska nie miały żadnych na tym polu, nic tylko chodu w kartoflisko czy inną bruzde.
Szanse mogli mieć jakby ich Iwan z mosinem na tej drodze przyskrzynił a i to jak znienacka" to strach. Mnie na Dnieprze raz chcieli na poligonie zatzrymać, dałem nura zaprzęgiem w chaszczory ale jeden załogant mi spadł... Ale film ktoś z drugiej maszyny wywołał i nawet mu się reka nie trzęsła jak zdjęcie robił. :) Twardy gość!
Link to comment
Share on other sites

Celność i skuteczność pilotów rosyjskich jest znana na całym świecie. Przypomnę że wyprodukowano 36tys Ił 2 i jeśli każdy Ił zniszczyłby 1 czołg..... itp.
Na mój gust to jada sobie panowie no z luftwaffe na motorze po lotnisku a z tyłu leci samolot i oni sobie na niego patrzą bo przed chwila przeleciał im kilkadziesiąt metrów z boku.
Link to comment
Share on other sites

Nie mam większego pojęcia o motocyklach z tamtej epoki , ale jeśli dodawanie gazu odbywało się tradycyjnie poprzez kręcenie manetką to układ prawej ręki kierującego (nadgarstek) faktycznie nie wskazuje na to, że jadą zbyt szybko :). Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information