Skocz do zawartości

Ciekawe zdjęcie...


acer

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby Sturmoviki faktycznie zabieraly sie do ataku to zadan motocyklista nie wierzylby chyba w to, ze zdola ujsc pogoni..Gdyby to byl atak, to raczej wszyscy spieprzaliby z motoru do pobliskiego rowu...Motocykl zostawiliby na drodze, na pozarcie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze wydaje się, że te Jaki czy Iły miały coś lepszego do roboty i ich olały... swoją drogą lotcziki musieli mieć niezły ubaw patzrąc na spanikowane towarzystwo. Szans szwabiska nie miały żadnych na tym polu, nic tylko chodu w kartoflisko czy inną bruzde.
Szanse mogli mieć jakby ich Iwan z mosinem na tej drodze przyskrzynił a i to jak znienacka" to strach. Mnie na Dnieprze raz chcieli na poligonie zatzrymać, dałem nura zaprzęgiem w chaszczory ale jeden załogant mi spadł... Ale film ktoś z drugiej maszyny wywołał i nawet mu się reka nie trzęsła jak zdjęcie robił. :) Twardy gość!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celność i skuteczność pilotów rosyjskich jest znana na całym świecie. Przypomnę że wyprodukowano 36tys Ił 2 i jeśli każdy Ił zniszczyłby 1 czołg..... itp.
Na mój gust to jada sobie panowie no z luftwaffe na motorze po lotnisku a z tyłu leci samolot i oni sobie na niego patrzą bo przed chwila przeleciał im kilkadziesiąt metrów z boku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam większego pojęcia o motocyklach z tamtej epoki , ale jeśli dodawanie gazu odbywało się tradycyjnie poprzez kręcenie manetką to układ prawej ręki kierującego (nadgarstek) faktycznie nie wskazuje na to, że jadą zbyt szybko :). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie