Skocz do zawartości

Motocykl Bmw wraz z niespodzianką :(


VASILI

Rekomendowane odpowiedzi

bocian daj to do hyde parku ,bo jak to czytam to chyba panowie pomyliliscie forum .takie osobistosci ,tyle cyferek ,i chyba z nadmiaru czasu rozpisywanie sie i dolowaniu mlodych poszukiwaczy jest bez sesu . ps VASIL jezeli chcesz cos napisac ,to naprawde przemysl to , bo rekiny tego forum [sam widzisz] sa bezwzgledni.panowie dajcie na luz pzd WAJCHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 months later...
Ten wątek to swoisty folklor tego forum...a o tradycje folklorystyczne trzeba dbac ;-) ...także co jakiś czas w nieagresywnym tonie można go przypomniec :-)a kto wie może VASILI jeszcze wszystkich zaskoczy i co wtedy?? Pozdrawiam wszystkich miłośników tego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zapytać o położenie BMW względem domu. Najpierw pada informacja:
Dodam ,że nie jest to pole orne ani nic w tym stylu jest to miejsce w odległosci ok 9-12m od domu właściciela." (VASILI (847/79) 2007-03-18 21:31:00 ).
A następnie takie zdjęcie, które nie pasuje do opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołałeś demona przeszłości drogi Arku. Nie boisz się że będzie Ci się teraz śnił po nocach? Tajemnicze czerwone kręgi 9-12 m.od domu właściciela mogą doprowadzić do obłędu...
Boże mam to znowu przed oczami!!!!!
VASILI!!!! Nie daruje Ci tej BEEMY!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu kuzyn, zapalony wędkarz pokazywał mi mi fajne opowieści wędkarzy w gazecie chyba Wędkarstwo" - jeden z nich wyciągnął empika z rzeki a innemu gdzieś w chaszczach zaklinował się haczyk - okazało się, że zahaczył o jakąś armatę z czasu wojny =] Co się z tym dalej stało - nie mam pojęcia, może ktoś z Was wie coś więcej?
A i tak najlepszą opowieścią było, jak po wielkich powodziach w nocy łowiąc koleś zarzucił i zahaczył... płynącą z nurtem rzeki stodołę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój biednym wędkarzom. Lepiej niech ktoś ruszy mózgownicą jak VASILI i stworzy coś na miarę naszych czasów. Historie o BEEMie, zapalonych światłach i wędkarzu zna każdy Polak. Może coś z polotem?
Ja proponuję taką historię;
Idę sobie po lesie a tu wykrywacz piszczy. kopię i co widzę: pod ziemią siedzi sobie cała dywizja Hermann Goering okrakiem na BEEMie. To ja ją wykopuję i opierd...m całe towarzystwo wraz ze świecidełkami, mundurami i pulemiotami na Alledrogo a BEEMę zakopuje w pobliżu domu VASILIEGO żeby miał co pisać na Forum.
Happy End!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz R51 z polotem? Może z pilotem? A może z płotem?
Lubię ten wątek, ponieważ dowodzi on jednej rzeczy: że nie jesteśmy bandą sztywniaków :)))
Historii jest wiele. Jedne są bardziej prawdziwe, inne zupełnie wyssane z palca. Ja lubię takie historie np. jest zdjęcie. Ktoś tam cos zauważył (postać , budynek, sytuację), pyta...a tu nagle pojawia się ktoś kto rzuca kolejne światęłko w tunelu...
Albo taką historyjkę (pewnie wszyscy o niej słyszeli): gościu zamówił sobie oryginalne guziki do płaszcza. Wojna i te sprawy, płaszcz zaginął. Nagle jeden z kolesi pokazuje że wykopnął taki właśnie guziczek. Zjawia się klient i mówi że daje tyle to a tyle. Panie a dlaczego aż tyle? Pyta znalazca? Bo takich było tylko 6 a pozostałe 5 mam ja :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo tak to wreszcie logiczna historia :)ale co tam jedna BEEMA mi to kiedyś taki jeden opowiadał,że wie gdzie po lodzie przez Wisłe przejeżdżała cała kolumna motocykli i nagle Ruskie lód ostrzelali i wszystko Panie wpadło i tam leży po dziś dzień ,najdzisiejszy :-)....to dopiero by było wyciągania...chociaż co tam wyciąganie (to, to każdy głupi potrafi), najważniejsze to na forum duuużo pisac , to dopiero sztuka ;-) Mam taką małą sugestie do admina ,żeby przeniósł ten uroczy happening do działu rozmów towarzyskich. A jeszcze odnośnie autora tego wątku , to nikt chyba nie ma do niego złego nastawienia, ot poprostu tak jak z Owsiakiem i Wielką orkiestrą Świątecznej Pomocy....IDEA PRZEROSŁA TWÓRCE ;-) Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu się dzieje? Myślałem, że motor się znalazł. A Wy jeszcze o tym ;] Ale sympatycznie się tu zagląda. Ja nie czekam już za motorem ale za tymi obiecanymi fotkami cyt:

Co wam miałeś ściemniać? W 2 Dzień świąt byłem w miejscu gdzie ten cały ruski szpieg przebrany za niemieckiego generała był. Wrzucę foty fantów jak się uda wieczorkiem"



.
.
.
CirrusCX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie