Skocz do zawartości

Motocykl Bmw wraz z niespodzianką :(


VASILI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Życzę ci VASILI abyś zaliczył te końcowe egzaminy w gimnazjum ! i jednocześnie gratuluje VASILI tych ponad 5000 wejść na twój wątek teraz bardziej cię odkrywcy poznali myślę że plon tego zbierzesz nie długo –jeszcze raz gorąco pozdrawiam –a co do tego szpiega generała to na twoim miejscu założył bym nowy wątek -przyrzekam ci że będę częstym gościem na nim -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy nie wiem z czego śmiejecie się jak ,,głupi do sera''
Zaden z was nie był bierzmowany i także zaden z was nie ukończył gimnazjum?? Hmmm to ciekawe. Co do tych fantów z miejsca gdzie ten rusek był to wyszło:
Pare niemieckich helmow niestety cholernie potrzaskane przez odłamki. Puszka p.gaz. Obok puszki maska niestety bez pochlaniacza, skrzynka od mg 42 , szrot bagnetu mauzer itp drobne rzeczy.Fotki wrzucę prz okazji.

pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pelnoletni i niczego sie nie najaralem. Wczoraj dostalem namiar na pojazd 4ro kolowy od znajomego.Mowil ,ze gdy byli mali to ze wzgorza wystawal tyl gazika" z ktorego skakali,mowil ze mial jeszcze calkiem ladne opony.Nie wiem kto w nim siedzi bo tylko sam tyl wystawal. Nie bede przeciagal tematu dlatego w niedziele biore piszczalke i tego goscia. Wieczorem bedzie wiadomo co tam spoczywa.Teraz mam problem jak i czym niezauwazalnie to zatachac do domu.pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasyli - W czym masz problem bierzmowanie, egzaminy ok wyrwij sie na pół godziny od ksiązek weź dla odmiany szpadel i
KOŃCZ WASĆ WSTYDU OSZCZĘDZ".
Wstydu i czasu

ps Więcej czasu poswięciłes na odpisanie i czytywanie odpowiedzi niż przerobienie całego katechizmu
ps 2 Jedno przykazanie mówi o tym żeby nie wprowadzac innych (czyt. bliźniego) w błąd - które?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
zgodzę się z Tobą suchy ss zbyt brutalnie potraktowany...Ja też już pare razy słyszałem takie historyjki w ostatni piątek nawet do sszkoły nie poszedłem bo kolega mojego ojca nam nagadał że wiegdzie są na polu dwa visy zakopane pojechalismy tam z ojcem i dupa... visów nie bylo tylko jakieś szczątki odkopaliśmy więc ja już w takie historyjki nie wierze...

pozdrawiam Shizo

ps. Vasili jak ci testy poszły??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dzieci ,dzieci ,czytacie te bajdurzenia Vasila ,jak byście go nie znali .Przejrzyjcie inne wątki tego globtrotera które płodzi od ponad roku , [ majty mokre gwarantuje] .Mam siostrzeńca w tym wieku ,i znam te objawy , na skutek nadmiaru gier komputerowych , chęci popisywania się i dominowania [bo koziołkom zaczynają różki rosnąć]wymyślają różne niestworzone historie ,zapominając że forum to nie podwórkowy trzepak przy którym można opowiadać różne pierdoły.Pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokesh która opowieść jest według Ciebie najlepsza ?? Bo mi najbardziej podoba się o wujku który zaplątał się w korzenie. Choć wątek dowódcy przygniecionego przez czołg też jest mocny.

Polecam lekturę innym forumowiczą:

http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=279293#279293

No i na koniec miażdżący cytat: a jak kopali rów u mojego sąsiada to znaleźli pełno czaczek same ruskie!! "

Pewnie poznał po czerwonych gwiazdach na czole :)

Co by nie mówić, chłopak ma talent. Jak podpisze kontrakt z jakąś amerykańską wytwórnią na pisanie scenariuszy to na pewno nakręcą nie jeden mega hit wojenny.

VASILI idź do jakiegoś liceum z klasą filmową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny wujek umarł straszną śmiercią - zaplatany w korzenie podczas mycia. No cóż saper myje się tylko raz.
Takiej dziecinnej bajki juz dawno nie słyszałem.
Cos sie nie zgadza w datach - jeżeli to był wujek to teraz powinien miec co najmniej 80 lat. Rodzeństwo wujka - czyli matka lub ojciec Vasili tez powinni miec około 80 lat - jak to mozliwe ze Vasili dopiero teraz kończy gimnazjum? Może autor tego wątku nam to wyjaśni.
Jak napisałem wcześniej przepadł odkrywca BMW w jeziorze , przepadnie i gimnazjalista Vasili poprostu oni nic nie odkryli !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie zaraz sie posikam ze smiechu... ej ale szkoda mi troche Vasiliego tak sie z niego zbijac a moze naprawde wojek saper mu sie utopil...

pozdrawiam Shizo

Ps. Vasili mam prosbe nie zakladaj takich topikow jak znajdziesz cos to sie dopiero tym pochwal bo mozna przez takie posty wyjsc na glupka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki co wy nie wiecie że praca sapera jest niebezpieczna?zresztą nie śmiejcie się lepiej z Vasiliego bo jak przyjedzie tym motorkiem co go wykopie i wam wp...l spuście to będziecie płakać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarna takie bajki to mozesz wstawiać swoim kolegom po fachu. z kąd ty wytrzasnąłes bzdury typu jakiś tam generał przygnieciony przez czołg. Chłopie jak sie ma problemy z pamiecią i z samym sobą to się idzie do lekarza. Polecam odział zamknięty w Morawicy Dobrze by ci zrobił pobyt tam. A z czaszkami było to tak ,że jak kopali ,,BARANIE'' pod gazociąg to natrafili na parę czaszek. A ruskie to dlatego ,że znaleźli przy nich gwiazdy z czapek. Kopiąc przecieli linie frontu i Dogrzebali się do jakichs tam pocisków moździerzowych i itd. O ile wiesz co to jest front. A propo wujka ktory w korzenie sie zaplątał.Rzecz działą sie w 45. słuzył w jednostce saperskiej która przygotowywała przeprawę przez wisłę. Mam ci idioto zrobic fotke jego grobu z cmentarzu i tabliczki przy krzyzu i co tam jest napisane. Masz tu jeden cytat z tabliczki ,,Zginął śmiercią tragiczną''.Był to brat mojego dziadka. Jak nawet smiecie drwić sobie ze zmarłych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie