Skocz do zawartości

Motocykl Bmw wraz z niespodzianką :(


VASILI

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Vasilij - powiedz bracie - na co czekasz ???? Z tego co piszesz pozwolenie własciciela terenu masz - myślę, że sprawdzenie opowieści dziadka zajmie parę godzin (przez ten czas można spokojnie wywalić 2 m. dół). W czym problem ????

Pozdrawiam
MILBAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam
Panowie...
Czy ktos z nas mając takie info i pozwolenie własciciela nie sprawdziłby jeszcze tego samego dnia??????????????????
Podejrzewam ze ten Wasilij to jakis młody człowiek fantasta chcący miec swoje 5 minut na Forum.Bez urazy.

Pozdro
S.G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Piękna opowieść o tym BMW. Przytocz forumowiczom wzruszającą opowieść o radzieckim szpiegu, który w przebraniu niemieckiego generała udał się na niemieckie pozycje i tym rozstrzygnął wynik wojny na korzyść Rosjan...Udaj się pod sklep z flaszką to opowiedzą Ci o Panterach z zaspawanymi włazami od środka. Bedziesz mógł kryjącym się w nich niemcach (w kompletnym umundurowaniu :> )podawać jedzenie przez lufe. HAHAHHAHA.
A foruowiczom przypomne Twoją opowieść o pięknym polskim Visie w szkole, który to okazał się być próchnem TT-ki...
Zbierz te swoje opowieści i wydaj alternatywną historię II Wojny Światowej"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal sie WUJKU drogi co sprzedałes za podobno 255zł! to cie wyśmieją!! Chyba przecinka zapomniałes dodac 2.55zł w to mogę uwierzyć. Prawidzwy rarytas no nie?MIejscami wychodzą pewne żeczy masowo tak?Moze się pochwal kolegom? Człowieku trochę pomyślunku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze z kąd ty wziołeś te bujdy o tych panterach? Ah przepraszam zwracam honor. Jesteś niejako.. no niech Ci będzie ,,DOROSLY'' ale naprawdę nie jeden 5 latek pozazdrościłby ci wyobraźni. Moim zdaniem to łatwiej o ruskiego szpiega w niemieckim mundurze niż o skrzynkę bergmanów co? Hmm widzę ,że też dodałeś trochę swoich refleksji do tej historii z ruskim szpiegiem. Nie było mowy o żadnym rozstrzygnieciu wojny na korzyść rosjan itd. Może przejmniesz po mnie pisanie tej alternatywnej historii II Wojny Światowej" bo widzę ,że tobie idzie to znacznie lepiej. Tylko nie zapomnij napisać ,że odnalazłeś bursztynową komnatę i udowodnij ,że jednak Hitler był Zydem- bedzie ciekawiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puk puk... przypominam o zasadach wzajemnego szacunku, miłości bliźniego, dzielenia się fantami, pokojem na ziemi i ochronie środowiska naturalnego

...może idźcie sobie wszyscy na krótki spacer, wdech wydech parę przysiadów i wróćcie dotlenieni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! No nie grzebałem nic naraize. Cóż zrobić muszę się sporo uczyć bo testy na koniec gimnazjum piszę podajrze 26 kwietnia a i bierzmowanie mi wypada więc muszę to pozaliczać wszystko. Jak się z nauką trochę obrobię to coś sie ruszy w temacie.

pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie