Skocz do zawartości

Motocykl Bmw wraz z niespodzianką :(


VASILI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
To jakaś lipa.
Młody jeszcze jesteś Vasili.
Starzy partyzanci takie ciekawostki zabierają do grobu.
Optymistycznie patrząc, mógłby się wygadać, żeby zrzucić
z siebie po jednym głębszym, ale odkopywać? Pesymistycznie dlatego patrząc, ale za to realnie, wykopiesz pralkę Franię i zdechłą 30 lat temu krowę, a raczej jej kości. Przy okazji oczyścisz teren partyzantowi. Powodzenia. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dobre slowo kolegów z forum.Młodych poszukiwaczy tak nakręcacie ,że po rozmowie z wami odechciewa im się od razu poszukiwań.Ja sam dopiero zaczynam bo to jest dopiero mój drugi rok z wykrywką i wcale się z tym nie kryje. Przynajmniej konkurencje
zmniejszacie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie pogoda dopisuje wiec kol Vasilij DO ROBOTY.Kopac kopac kopac a ilośc mitów wraz z przeżuconą ziemią zacznie się zmniejszac.A jednak gdybyś trafił to pamietaj ze taki esesman na pewno miał złote zeby (wiec kombinerki potrzebne) i po kieszeniach co najmniej po 10 kg złota w sztabach(ach te durne buraki ze wsi co zamiast jak zwykle szkopa rozebrac do rosołu koła zabrac do wózków silnik do czegoś tam a rame i kosz przerobic na snopowiazałkę)to wzięli i zasypali i to jeszcze u partyzanta który jest tak nietomny i nieoświecony że nie wie co ma przed chałupa zakopane.
Ale jak mówi stare przysłowie pszczół : Szukajcie a znajdziecie"
Przychylam sie do wersji Jacentego.Kiedys tego Tygrysa u bambra w szopce znajdziesz.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, z tymi zakopanymi sprzetami to bywalo roznie . przypomnialem sobie jak kiedys grasowalem" za motocyklami w ok. poznania i leszna to wielokrotnie slyszalem o wrzucaniu motocykli i czesci w fundamenty domow. powod ? prosta sprawa , cwana komuna kazala placic poniemieckie" (podatek). czasami trafialo sie placic 2-3-y razy. ludzie tak pozbywali sie dowodow". a opowiesc dziadka > jest bardziej dramatyczna" i moze poprostu zakopal zloma . oczywiscie to przyklad ale jesli ktos jest z okolic leszna to moge podac miejscowosc .
Vasili lopate w gore ,wykrywke w dlon i bm-e gon gon gon " :):):)
pozdro.amsel44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amsel44 -wiem gdzie w podmurówkę -poszło przednie zwieszenie od Opla Adama -z lat trzydziestych lub czterdziestych ? i wiele innych dupereli od tego auta -i znam obecnego właściciela domu -no i co z tego hehe-pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc huk-u , jasne ze nic ,to tylko jedna z opisanych mozliwosci pozbycia sie kawalka zloma". i oczywiste ze nikt nie pozwoli na rozbicie fundamentow. napisalem to ,bo jest jakas szansa na mila niespodzianke w wypadku vasil-a . zreszta doskonale to wiesz , a szczescu nalezy pomagac :) czyli nalezy to sprawdzic !.
pozdro.amsel44
ps. pamietaj(cie) to jest zabawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
takie opowieści dziwnej treście nie zawsze są lipne. W mojej rodzinie od wczesnego dzieciństwa słyszałem o 5 niemcach pogrzebanych u wuja Tadka pod białą figurą. Po drugiej stronie drogi biegnącej przez wieś - z 5-7 metrów w linii prostej - stała jeszcze w latach 70 drewniana chałupa mojej ciotki i nikomu przez cały powojenny okres nie przeszkadzało takie sąsiedztwo!!! Dopiero ja doprowadziłem w 2002 r. do ekshumacji 4 niemców. 5 nadal czeka - bo został solidnie przez wuja zabetonowany narożnym słupkiem ogrodzenia. Ale do czego zmierzam - w miejscu które wuj wskazał jako pierwsze - natrafiono na kości stóp pierwszego niemca - wniosek z tego taki, że mieszkańcy wsi nie zawsze mają kłopoty z pamięcią.
Tak więc szpadel w garść - i zweryfikować opowieść dziadka!
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie