Skocz do zawartości

Leśna skrytka


Rekomendowane odpowiedzi

Salamandra wykrywacz z którym chodzi Iskra to Traper sprzęt na militarkę.Zapięcie z tego słoja dało by sygnał nawet gdyby leżał pół metra pod ziemią.Trafiłem hełm na 120centymetrach na stalowe fanty jest bardzo dobry.
www.wykrywacze-metali.info k.knot@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam wszystkich poszukiwaczy i niedowiarków :-)
Odnalazłem rodzine żołnierza FOLTIN.Dzięki wskazówką od was udało mi się namierzyć daleką rodzine która dziś mieszka w Gliwicach .Dzwoniłem i Wysłałem im ksera wszystkich dokumentów które znajdowały się w słoju .Niestety sprawa dalej nie jest do końca wyjaśniona.Po wysłaniu tych kser nikt już do mnie sie nie odezwał.Z tego co udało mi sie ustalić wynikało ,ze większosć rodziny po zakończeniu II WŚ została przesiedlona na teren Niemiec .Nic więcej mi nie powiedziano na ten temat .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bystre oko do okulisty.A wiedzy i doświadczenia widać jednak brakuje.Bez urazy - każdy kto uważa że to mistyfikacja niech zmieni lekarza bo ten nie służy i tylko kase zabiera delikatnie mówiąc.pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Fanty w zależności od sytuacji wychodzą różnie.Trzeba mieć doświadczenie w terenie.Jak dla mnie strzał jest ok,i żadne głupie komentarze typu lipa,czy ściema tego nie zmienią.Pozdrawiam buraczane grono sceptyków(idzcie do lasu i się uczcie).Banda znawców teoretyków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecz to nie powód do takich opinii o innych - zawsze można w inny sposób wyrazić własną frustrację :)

i pamiętaj, że na Forum zabrania się :

Świadomego wywoływania obraźliwych osobistych dyskusji oraz umieszczania wypowiedzi jawnie obrażających innych członków Forum"

http://www.odkrywca-online.com/uwaga-zanim-dodasz-post-na-forum-przeczytaj-to-,227091.html#227091

-pozdro-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może należałoby upomnieć tych wszystkowiedzących,którzy też zachowują się nagannie? Swoimi wypowiedziami obrażają założyciela wątku posądzając go o oszustwo.Kolor gumki się nie podoba?!No i wstaw potem następne zdjęcia narażając się na szyderstwa od znawców wykopków" A może ja już za stary jestem...Pozdrawiam PRAWDZIWYCH poszukiwaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowki,są, były i jeszcze beda-Z własnego doswiadczenia powiem tylko,ze stany zachowania sa rozne-Jak te gumki...Dlaczego niektórzy z nas nie pokazuja swoich trafionych schowkow?ano odpowiedz jest prosta...Zeby nie narazac sie na własnie takie niepotrzebne domniemania itd..Proponuje -Wziasc sprzet-i heja w teren.Jak co niektórzy trafia w koncu swoj schoweczek-Wtedy my ich posluchamy...i bedziemy roztrzasac ,czy gumka jest taka,czy siaka..sorry,ale krew mnie juz zalewa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragon89 ja nigdy nic takiego nietrafiłem to niewiem
ale ty może powiesz coś więcej co te bystre oko i doświaddzenie ci mówi
z twojej wypowiedzi wynika ze masz całkiem sporom wiedze w temacie
to jak byś mógł sie nią podzielić z resztą zainteresowanych
myśle ze wszyscy byli by ci bardzo wdzięczni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - wątek jest stary, z 24 lutego 2007 i pewnie wielu już nie ma nic do powiedzenia w tym temacie - z różnych względów.

Jeżeli chcecie kontynuować go, to proszę o wypowiedzi na temat, chwalcie się, swoimi znalezionymi skrytkami - dużymi i małymi - jeżeli macie chęć, OK ?

Wystarczy już tej złośliwości :)

-pozdro-


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 11:53 12-01-2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pomarańczowych gumek i stanu dokumentów w tego typu słoikach. Nie chciałem wrzucać każdego zdjęcia z osobna wiec daje link do postu który pojawił się jakiś czas temu. http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=660916#938637
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie