Skocz do zawartości

Nowy Rutus


sanchez18

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie zwraca uwagi, że kupno nowego sprzętu wymaga także czasu na jego opanowanie! A już pisano wyżej, że nie będzie to łatwy sprzęt do opanowania ze względu na duże spectrum nastaw.
Krótko mówiąc - jeśli ktoś nastawia się na nowego rutusa, to w tym sezonie ze względu na jego późny debiut będzie więcej czasu musiał poświęcić na eksperymenty z nastawieniami i naukę, niż na owocne zbiory.

Osobiście doradziłem znajomemu sprzęt, który trafiał mu się tanio, a jest już sprawdzony, więc wstrzymał się z zakupem nowego rutusa do następnego sezonu, kiedy znane już będą pierwsze opinie.

I w chwili obecnej ma on już za sobą kilka udanych wypadów, zamiast siedzieć i czekać... i czekać... i czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 378
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Catadero nikt nie mowi o rzeczniku wiec nie napinaj tu sie tak:)
Czy oby firma nie ma klientow odwiedzajacych fora internetowe? Akurat to, wyskakuje jako pierwsze w wyszukiwarce.
Pierwsze co robi w dzisiejszych czasach niedoswiadczony poszukiwacz skarbow" i nie tylko, przed zakupem sprzetu wchodzi na fora zaczerpnac opini innych uzytkowinikow.
INTERNET to potezna dzwignia marketingu, reklamy i handlu, wiec skoro ludzie chca swiezych informacji powinno sie im ich udzielic, chociazby na ich stronie internetowej.
Jesli firmie nie zalezy na kliencie to po co to robi?
Klient nasz Pan jak mowia, kazdy jest sluga i kazdy panem bo wszyscy jestesmy konsumentami.
Oczywiscie podalem ogolna definicje a w praktyce osobiscie sie dowiedzialem bezproblemowo wszystkiego czego chcialem, zobaczymy tylko czy sie to potwierdzi.
Kocham gory wierz mi ze wykrywacze metali w porownaniu do nawet niektorych dzisiejszych gier komputerowych to buleczka z maselkiem;) a i obsuga zaawansowanego telefonu komorkowego nie jest trudniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o rzecznika tylko o krótką, wiarygodną i rzetelną informację z pierwszej ręki", która pojawi się raz na jakiś czas bez koloryzujących pośredników, przedstawiających temat na zasadzie głuchego telefonu". Także o to,by uciąć spekulacje i być może wyzwolić się od kilkudziesięciu niepotrzebnych telefonów dziennie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że producent troszkę dziwnie podchodzi do promowania swojego sprzętu :/
Jakby oficjalnie była wzmianka chociażby na stronie producenta bo już o forach eksploracyjnych nie mówię to wszyscy by dali sobie spokój z telefonowaniem - mnie osobiście chyba by trafiło jakby mi ciągle wydzwaniali 'klienci' i pytali nonstop o to samo...
Tak naprawdę możliwości, wady i zalety poznamy po 1-2 sezonach użytkowania - mogą ujawnić się wady ukryte bądź zalety ukryte :D
Wszystko zweryfikuje historia - ciekaw jestem jak nagrzeją się linie telefoniczne i pocztowcy w pierwszych dniach po premierze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jedynym błędem RUTUSA było to, że przed czasem zasygnalizował pojawienie się nowego modelu. Gdyby siedział cicho i robił swoje, mógłby teraz wejść na rynek z nowym modelem bez cienkich komentarzy różnej maści specjalistów od gazowych dzwonków. Lub fujarek.
C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie.
Jest wielu zadowolonych uzytkownikow solarisa ktorzy chca przesiasc sie na nowszy,lepszy model.Fakt zasygnalizowania ze bedzie on produkowany sprawil, ze wielu z nich wstrzymalo sie z zakupem innej marki czekajac wlasnie na rutusa.
Gdyby wiedzieli kiedy sie on pojawi, to latwiej byloby zdecydowac czy chca czekac czy kupia inny.A takie 'moze jutro, moze za 5 lat' zniecheca, bo nie jeden rutus na swiecie i wielu z tych co chcieli cos lepszego, juz kupili i pan Arek stracil klienta.A gdyby klient wiedzial ze nowy model bedzie np. za 3 tygodnie to moze by poczekal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym watku odnosze wrazenie, ze ten producent ktory nie zamierza od razu zaspokoic ciekawosci uzytkownikow forum nie zna sie na marketingu :P Zabawnie jest czytac jak kolejni uzytkownicy przescigaja sie w radach dawanych Rutusowi zeby wiecej sprzedac wykrywek. Oczywiscie podstawa tych rad jest zdradzenie wszystkich informacji na temat nowego wykrywacza.

Sadze ze Rutus do sprawy podchodzi mniej goraczkowo niz forumowicze. Teraz po prostu dopina sprawy na ostatni guzik, a podejrzewam ze calej specyfikacji mozna sie bedzie dowiedziec kiedy wykrywacz bedzie juz w sprzedazy.

Ciezko jest dogodzic calej spolecznosci na forum. Kiedy dystrybutor ujawnia informacje nt. wykrywki to znajduje sie kilka osob, ktore zarzucaja mu autoreklame i brak obiektywizmu. A tych informacji nie bedzie sie dalo zweryfikowac, bo wykrywki nie bedzie w sprzedazy.
A jak nie podaje informacji to zarzuca sie producentowi nieznajomosc zasad reklamy :P

Uzywalem juz Firsta i Solarisa, i z tymi wykrywaczami wkroczylem" w to hobby. Teraz korzystam z Tejona, ale nowego Rutusa zamierzam kupic. Jesli bedzie lepszy od Solarisa, zwlaszcza jesli chodzi o dyskryminacje, przy utrzymaniu zasiegow bedzie to moim zdaniem bardzo fajny sprzet. Nie wspominam o tym, ze Rutusy daly sie pokazac jako dobry sprzet i z tym chyba zgadzaja sie wszyscy (w swojej klasie cenowej oczywiscie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam problemu z oczekiwaniami na nowego rutusa, i nie ma co biadolić na forum kiedy będzie itp itd i narzekać a napisać do Pana Arkadiusza, ja tak zrobiłem , i się okazało że już można zamówić więc zamówiłem i ponoć 20 maja ma być już u mnie w domu :)
Pozdrawiam
tomekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - i o to chodzi - kupowanie kota w worku :-))))
Zamówiłeś tomekk coś, o czym nic nie wiesz, poza zdjęciem obudowy wyświetlacza i ogólnym zarysem działania, z którego wynika, że będzie to ... wykrywacz.

Wygląda na to, ze 20 maja dostaniesz ... niespodziankę.

Czy sprzedawcę interesują tylko tacy klienci? Napaleni, których nie obchodzą parametry?

A co z klientami, którzy chcieliby najzwyczajniej w świecie wiedzieć przed zakupem, na jaki produkt, jak wyglądający (!!!), na ile części się rozkładający, z jaką cewką, itd.... się decydują?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Panowie dajcie sobie spokój z Rrutusem. Polecam wam Fiszera F4 super cena i naprawdę rzeźnik. Byłem z kumplem który ma Rrutusa Solaria w niedziele na wypadzie to Rrutus wypadł bardzo słabo w porównaniu do F4. Ma na pewno gorszy zasięg i dyskryminacja jest bardzo słaba. Pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniłem do firmy Rutus i dowiedziałem się, że od 15 maja wchodzi do sprzedaży nowy model, a to cytat ze strony Rutusa:
OD 15 maja w sprzedaży nowy wykrywacz PROxima"
- automatyczne strojenie do gruntu , z podaniem parametrów gruntu ( faza , poziom sygnału )
- zmiana częstotliwosci od 6300 Hz do 6940 Hz w 15 skokach
- duży ,czytelny wyświetlacz - podświetlanie regulowane w 10 skokach
- dyskryminacja klasyczna + wybiórcza w 20 segmentach
- pinpoint z podawaniem głębokości dla monet - pomiar niezależny od czułości
- wizualizacja identyfikacji - trójpunktowa - określa rozpiętość fazową sygnału.
- cyfry określające przedmiot od -90 do + 90 - skok co 2 ( łącznie 90 poziomów )
- ilość tonów : jeden , pięć , program użytkownika
- możliwośc programowania przez uzytkownika do 20 tonów ( jeden ton dla jednego segmentu identyfikacji )
- osobna regulacja wzmocnienia toru audio w dynamice
- tory audio i identyfikacji na LCD - osobne - dzięki temu dźwięk jest miękki analogowy "
- tryby pracy : dynamika , statyka , dynamika +statyka
- dla pracy statycznej SAT regulowany w 10 poziomach ( poziom " - prawdziwa praca statyczna )
- dla pracy statycznej regulowane VCO ( zmienny ton )
- podstawowe regulacje ( grunt , czułość , dyskryminacja ) dostępne bezpośrednio w trybie pracy , reszta po wejściu do menu
- inteligentne menu - kieruje prosto do zmienianego ostatnio parametru.
- zasilanie 6 paluszków" - czas pracy około 30 godzin na bateriach alkalicznych.
- wykrywacz rozkładany na trzy części.
- cena 1480 ( w tym 30 zł koszt wysyłki )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie