Skocz do zawartości

Nowy Rutus


sanchez18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Widzę,że wiele się tutaj nie zmieniło.Wystarczy napisać kilka prawdziwych słów,a już jest się przedmiotem ataków w stylu jak wyżej i o dziwo nikt na nie nie reaguje(mam tu na myśli osoby,które powinny zareagować).Trudno nie odnieść wrażenia,że cały ten wątek ma za zadanie podgrzewać atmosferę oczekiwania na...no właśnie na co?!Na rynku jest wielki wybór dobrego sprzętu więc jest w czym wybierać.Podobno piszę o czymś,czego nie miałem w ręce,dodatkowo jest tu przez przypadek ktoś kto pamięta posty sprzed roku(z resztą bardzo pouczające moim zdaniem dla innych-polecam), a na dodatek ja jestem na czyimś pasku.Osoby zainteresowane z pewnością wiedzą,że po długim oczekiwaniu nie z mojej winy z resztą,ale jednak w końcu kupiłem to cacko w zeszłym roku.Użytkowałem przez rok i ...już go nie mam oraz nie zamierzam tłumaczyc nikomu przyczyn tej decyzji.Odnośnie smyczy,to przypuszczalnie jestem wrogim agentem zachodniego wywiadu,bo taki sprzęt obecnie używam i na dodatek pewnie mi płacą w dolarach.Życzę tym obiektywnym Panom powyżej miłego oczekiwania i pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 378
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ja w zyciu tego w lapach nie mialem wiec moze jestem obiektywny...tak to widze:
-kolega jakofako faktycznie tryska niechecia do Rutusa, a raczej osoby wytworcy i tego nie ukrywa
-niektore posty zwolennikow Rutusa rzeczywiscie wydaja sie nieco dziwnie zbyt egzaltowane

a moj skromny wniosek: moze zostawcie ten watek zainteresowanym nowym Rutusem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze z userów poza konstruktorem w łapach nowego sprzętu nie miał a już się zaczyna - potencjalna konkurencjo zróbże coś swojego dobrego a nie baw się w antyreklamę - produkt i tak zweryfikuje rynek i użytkownicy a nie konkurencyjne firmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro producent podał kolejny przybliżony termin sprzedaży i wyjaśnił, że opóźnienie wynika z przyczyn od niego niezależnych (niedotrzymywanie terminów dostaw przez producenta obudów) - to dlaczego mielibyśmy mu nie wierzyć?
Poza tym już dość dawno temu opisał ogólnie budowę wykrywacza i parametry elektroniki, które dla znawców tematu dały pogląd na to co chciał osiągnąć. Czy mu się udało - czas pokaże. Ostatnio zamieścił zdjęcie panelu sterowania... Ja też jestem ciekawy końcowego efektu, ale bez przesady: nie żądajmy od razu opublikowania w szczegółach całej instrukcji itp. Producent zapewne zna po testach możliwości swojego owego dziecka", ale nie chce widocznie zdradzać wszystkich tajemnic i czeka na ocenę użytkowników a nie zachwala na zapas, bo jak każdy sprzęt - jednym będzie np. bardzo odpowiadał a innym nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przepraszam Panowie ! Grzejecie się jak ta przysłowiowa kiełbasa biała na Święta !!! Piszecie(niektórzy),że "prawie jak ...jakiś sprzęt,że jak lepszy od poprzedniego,to bierzecie....,że ...itd.A ja pytam...po co wam inny sprzęt,jak macie tak dobry ???!!" TAK NAPISAŁEM KILKA DNI TEMU-a teraz widzę,że niezła burda się tutaj robi z tego powodu.Panowie spokojnie,wiadomo jesteście rozgorączkowani oczekiwaniem,zniecierpliwieni i to jest zrozumiałe,ale nie wolno przy tym tracić zdrowego rozsądku i szacunku dla innych.Macie swoje doświadczenia,dokonania,osiągnięcia,poczucie własnej wartości,a (to piszę tylko do osób przekraczających granice dobrego smaku)nie szanujecie innych i ich zdania.Przeczytałem dalsze posty,a były w nich rownież głosy nawołujące do zachowania spokoju(są jeszcze tutaj uspokojeni ludzie),ale były tez inne...pachnące grożbami i oszczerstwami(ostatnie).Więc w czym jest problem tak na prawdę?W tym,że zdziwiłem sie oczekiwaniem na coś,jak ma się coś fajnego?!Od razu węszenie nie wiadomo czego.Zalecam nie tyle wizytę gdziekolwiek komukolwiek(a tak też wyżej życzono komuś),ale po prostu przypomnienie sobie pewnych podstawowych prawd(ludzie jednego z wyznań nazywają to 10-ma przykazaniami).Raz jeszcze pozdrawiam i mam nadzieję,że spowoduję spadek tej podwyższonej temperatury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jeżeli nowy rutus pojawi się przed początkiem lipca, to Pan Arkadiusz ma już jedno zamówienie ;)
PozdrO"-faktycznie tomekk dawno cię tutaj nie było...raptem pod koniec marca...i na pewno nie śledziłeś wątków....twój post mówi sam za siebie(widac,że nie znasz 10-ciu przykazań)KŁAMCA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem,po co te bajery,lewe posty,naciąganie tematu i riposty w stylu barowo-ulicznym?Przecież rynek i tak to zweryfikuje.Widzieliście tyle emocji przed premierą np.nowego bolidu F-1?!Przeciez sprzęt i tak się obroni.Pozdrawiam nawet tych,co innym ubliżają tylko za to,że trzeżwo myślą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru Cie obrazac, ale wylozyles juz swoja niechec do rutusa,nie musisz tego powtarzac co trzy posty.

Ja rutusa nie mialem, nie mam i nie planuje miec.
Stwierdzilem ze obudowa fajna i tyle.
A z ta teoria spiskowa to chyba przesadzasz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie róbcie tu hućpy reklamowej dla nikogo>Sama nazwa FORUM tłumaczy,co to słowo oznacza.I niech faktycznie rynek zadecyduje,a forum będzie służyło wymianie doświadczeń i poglądów.I jeszcze jedno-ktoś wcześniej napisał,że ja mam coś do kogoś.Przykro mi,ale to nie jest prawdą,nawet nie jest prawdą,że oczerniam sprzęt kogokolwiek.Proszę tylko o uczciwość i brak ewidentnego lobbingu na czyjąkolwiek stronę.Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jestem nowy na tym Forum,ale chyba nikt nie będzie mi miał za złe jak napiszę pare słów, jestem pilnym obserwatorem tego co się tu pisze.Posiadam Rutusa Solaris od 3 miesięcy i jestem z niego zadowolony ,ale jeżeli się pojawi na rynku nowy Rutus to napewno go kupię ze względu na to że jest to nowoczesny sprzęt i bardzo czuły i jeszcze dlatego że to polski wyrób i w przystępnej cenie i napewno mnie nie zniechecą słowa krytyki co do tego sprzętu, bo pan Arkadiusz zna się na rzeczy i byle czego nie wypuści na rynek,jestem pewien że niektórzy myślą tak samo jak ja. Pozostaje tylko czekanie na pojawienie sie w sprzedaży nowego RUTUSA.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadek drei und dreissig"-jak radził jakofako, nie rób tu chuĆpy reklamowej",hihi.

A tak na poważnie-Panowie, sprzęt jeszcze nikomu (no prawie) nie znany i nie ma co bić pianę na ten temat. Będzie na rynku to się zobaczy. Na razie z wyglądu zapowiada się nieźle. I tyle można o nim powiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakofako sie odezwał strasznie stary wyjadacz na forum :) , o co Ci chodzi kolego??? Tak zgadza się napisałem że jak przed końcem lipca będzie nowy to Pan Arkadiusz ma jedno zamówienie, bo chodze z solarką i się najrałem na ten nowy sprzęt, a dawno" wątku nie oglądałem, przepraszam ale dla mnie ponad tydzień sporo zmienił bo nie widziałem tego wyświetlacza ,i stąd moje zaskoczenie więc nie wiem po co się oburzasz.
wrzuć jako tako luz jakofako :)
pozdrO
tomekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, sam postanowilem sie przekonac ile prawdy jest w pogloskach, a wiec faktycznie sa opoznienia ale podobno nie z ich" winy, sprzet jest juz praktycznie gotowy a wszystko ma byc zapiete na ostatni guzik pod koniec kwietnia a na poczatku maja w sprzedazy.
Cena? 1450zl!
Ja poczekam jeszcze te 3 tygodnie, jesli sie nadal nie pojawi, biore solarisa bo trzeba sprawdzic nowe namiary a szykuje sie sloneczny sezon:)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, żeby Rutus na bieżąco informował nas o tym jak sprawy się mają (...), bo zdesperowani ludzie w sezonie są skłonni kupić inny sprzęt, a wybór w tym przedziale cenowym wydaje się duży (choćby ACE 250, Cibola, Vaquero, Fisher F4, XT-30-50-70...) Czekamy na zachętę... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie