Skocz do zawartości

Nowy Rutus


sanchez18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 378
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Posłuchałem anRO i dzisiaj zadzwoniłem do producenta.Dowiedziałem się,że tryb pracy ma być statyczny i dynamiczny.Dyskryminacja tylko na dynamice ale za to bardzo dobra.Dla mnie najgorsze jest to,że pierwsze egzemplarze mogą się ukazać nawet na początku czerwca a ja ja nie mam wykrywki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Witam tych co czekają na nowego Rutusika .
Dzwoniłem w czwartek ,podobno ma być dopiero na jesień .Pan Arek jest zabiegany (tak mówił].Wiem że bywa na forum ,może by się w końcu sam wypowiedział co z nowym Rutusem? Pozdro R23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam solarke i jest spoko.Myślałem że dłużej zejdzie mi z nauka.Jeżeli w nowym będzie dyskryma dokładniejsza to chciałbym taki sprzęt chociaż przetestować.Ciekawe jak z zasięgiem?Czy będzie miał zasięg i czułość solarisa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acer, watpie aby nazywal sie Solaris II. Predzej Ultra III :)Pozwole sobie cos zacytowac...

W związku z pracami nad nowym modelem detektora z serii ULTRA, sprzedaż modelu ULTRA II zostaje zakończona ."

Strona glowna Rutus- Detektory Metali"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Z tego co się dowiedziałem od pewnych źródeł ...Producent porównuje swój sprzęt do renomowanych firm zachodnich! Chociaż się musi rozczarować , bo nawet BH nie łapie kamieni!
Będzie posiadał dodatkowy tryb.... oprócz kamieni to grzyby!
Oraz zostanie poprawiona konstrukcja zamiast śrubunku na sondę będzie zamontowana przystawka do mopa aby posprzątać podłogi w zachodniej firmie wykrywaczy metali!
NIE POLECAM!!!!!!
Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę Edi, że znasz się jak krowa na murowaniu, a sprzętu Rutusa pewnie w ręku nawet nie trzymałeś.
Rutusy łapią kamienie, ale tylko na trybie dynamicznym. Można to wyeliminować ustawiając odpowiednio grunt. Jest jeszcze drugi sposób - jeśli coś piszczy na trybie dynamicznym a nie piszczy na statycznym, to znaczy, że jest to namagnetyzowany kamień.

A wracając do meritum: z tego co tu czytam coś czuję... że następnym moim wykrywaczem będzie właśnie nowy Rutusik ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też kota w worku nie ma co chwalić. Ja mam Ultre 2 i jestem zadowolony.
Nie ma co też krytykować ediego. Ma prawo do wyrażenia opini, nawet negatywnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy musi byc piewcą chwały Rutusa ale zastanawiające jest że to kolejny forumowicz z małym stażem a post już pełen zgryźliwości. To mało wiarygodna krytyka choć podobno się dowiedziałem z pewnych źródeł". No comments...
A mój White's kamienie też łapie i da się z tym zyć:)
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to pewnie nie forumowicz z małym stażem", tylko właściciel kilku cudownie rozmnożonych bytów na forum. W wyrażaniu własnych opinii nie ma nic złego - o ile nie są złośliwe i poparte rozsądną argumentacją. A tak to kolejne bezsensowne blebleble.
Cnić to - pogudka jak marzenie, czas ruszyc w teren i pomachać adziewnym" sprzętem z polskiej stajni, co to do pięt zachodnim cudom" nie dorasta...;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie