Jump to content

Luke

Forum members
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. A to właśnie ludzie powinni chodzić w takich kombinacjach, że jeden poluje na monetki a drugi na militarkę i się wymieniają ;) Mnie np.nie interesują nieśmiertelniki, klamry ze swastyką, łuski, magazynki, broń, etc. :)
 2. Generalnie bardziej jestem moneciarzem ;) Zbieram też dwuzłotówki ;)
 3. Chyba raczej drobnica plus broń biała:) Inna militarka mnie nie interesuje. Preferuje drogi, dukty i miejsca, które mi się wydadzą warte sprawdzenia (zauważone w terenie;)). Jak tylko sprzęt wróci z serwisu to muszę gdzieś uderzyć. Myślę też, że fajnie by było wymieniać doświadczenia gdzie się chodziło bo później ktoś traci czas chodząc po terenie sprawdzonym przez kogoś innego ;)
 4. Siema! Od jakiegoś czasu mieszkam w FMI. Terenów za bardzo nie znam ale wykrywkę mam i można kiedyś gdzieś w teren ruszyć. Lasów tutaj dostatek.
 5. Ciekawą - czytaj nietypową, niespotykaną, z innego materiału, ciekawy fals, itp. :)
 6. DObra, spokój bo te wzajemne uwagi się nie skończą. Czy ktoś ma jeszcze jakąś ciekawą boratynkę w swojej kolekcji?
 7. Tematem jak najbardziej. Kupnem tej srebrnej nie.
 8. Koleś nie chce podać za ile sprzedał tą srebrną boratynkę. Napisał mi, że to tajemnica handlowa i że kupujący nie wyraził zgody na ujawnienie ceny. Coś mi tu śmierdzi. Co mu zależy powiedzieć? To nic nie zmienia. Sir, to z jakiego metalu wykonana jest twoja boratynka? Ja, w swoim zbiorze posiadam jedną, która ma średnicę o jakieś 2 mm większą niż pozostałe. Ciekawe czy to fals.
 9. Ja jestem ciekaw dalszego przebiegu dyskusji więc bardzo proszę... ;)
 10. http://www.odkrywca.pl/czy-to-boratynka-,433740.html kiedyś już coś o tym było.
×
×
 • Create New...

Important Information