Skocz do zawartości

Nowy Rutus


sanchez18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 378
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Lukawica.
Wydaje mi się, że kabla do słuchawek można się pozbyć w każdym sprzęcie za pomocą „transmitera” i telefonu komórkowego z radiem. Ja przynajmniej używam takiego zestawu do solarisa i spisuje się świetnie.
Co do polmosów nie ma innego wyjścia jak je polubić:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawka z radiem akurat mi się nie spisała szybko zużywała baterie i dodatkowo antenka się zaczepiała o krzaki więc dałem sobie spokój(może widziałeś lepszą). Telefon natomiast mam pod ubraniem na smyczy" i wystaje tylko słuchaweczka. Zakłuceń nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie offtopic, ale nie chce juz zakladac nowego tematu.
Mam pytanie odnosnie Solarisa. Mozna go uzywac w czasie mrozu? Do jakiej temperatury? Bo ze sniegiem nie ma problemow, jesli oslonieta elektronika. Ale jak z temperatura? W instrukcji nic nie ma to pytam tu. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kolega zgubił klucze w śniegu.
Było dość mroźno coś koło -20 stopni, początkowo Solaris zachowywał się normalnie, ale po około 15 minutach miał problemy ze stabilną pracą.
Na szczęście nic mu się nie stało.
Pewnie lekki mrozik mu niezaszkodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie-Ciapek czy mógłbys dokładnie to opisać?
-rozumiem że w grę wchodzi każdy telefon z zestawem słuchawkowym i radiem?
-mam transmiter w samochodzie ale jak go podłączyc do wykrywki?
-no i ostatnie czy z każdą piszczałką można tak zrobić?

Byłbym bardzo wdzięczny za info :)
Wesołych Świąt!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roadrunner
-Telefon z radiem i zestawem słuchawkowym każdy się nadaje.
-Transmiter nadaje się tylko taki by miał własne zasilanie.
-Raczej każda. Transmiter służy tylko do zminay źródła dźwięku na fale radiowe.

Jak będę miał jeszcze chwilkę to dodam zdjęcia.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiani
Transmiter kosztował około 70zł kupiłem go w media markecie niestety jak widać na zdjęciu naklejka się zdarła i co to za model nie jestem w stanie podać. Nie jest to jakiś markowy produkt ale spisuje się dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,
Test tego modelu ES-2008
Wprowadza duże szumy i daje bardzo mało stabilny sygnał. Głośność wykrywki musi być na minimum bo inaczej to jedno charczenie.
Dźwięki wykrywacza zniekształca niesamowicie.
Zasięg tego czegoś to ok 2m!!!
Raczej omijajcie ten model przy wyborze transmitera, warto dorzucić więcej i kupić coś firmowego.
Chytry dwa razy traci!!!
Szajs testowany był z SE k750i, stanowczo nie polecam!!!

Warto sprawdzić coś zanim się kupi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga głośność ustawiamy minimalnie w wykrywaczu i regulujemy dodatkowo w telefonie inaczej żadna słuchawka nie wytrzyma będzie charczeć i ucho nas zaboli. Zasięg wynosi kilka metrów w praktyce około ok 2-3m nie wprowadza zakłóceń. Jeszcze jedno trzeba wybrać częstotliwość na której nie nadaje silna stacja radiowa bo też może wprowadzić zakłócenia. Oczywiście nikogo bez testu nie namawiam do zakupu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Czy co już wiadomo dokładnie w sprawie premiery , mianowicie chciałbym wiedzieć czy do lipca już powinien być w sprzedaży??? Gdyż na sezon wakacyjny rozglądam się za nowym sprzętem myślę o minelabie ale po lataniu na solarce skłaniam się jednak w stronę nowego rutusa. I jeszcze jedna rzecz , czy zasilanie się zmieni czy dalej będzie na paluszki???
( mam do solarki 4 komplety akumulatorów ;)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie