Skocz do zawartości

Nowy Rutus


sanchez18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 378
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Mam pytanie do producenta:
Ile waży nowy sprzęt??
Wybaczcie jeżeli zdublowałem pytanie(przeglądając wątek nie natrafiłem na odpowiedź).

Według mnie nowa maszynka ma wszystko czego mi brakowało w Solarce, poprawioną dyskryminację i nareszcie będzie można będzie szybko ozłożyć" sprzęt. Niczego więcej mi nie potrzeba:)))

Pozdrawiam, zadowolony użytkownik Solarisa zastanawiający się nad zmianą:)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne pytanie:
- czy jak pomaluję białą powierzchnię na cewce czarnym sprayem, to gwarancja nadal będzie na nią ważna?

Może pytanie wydawać się dziwne, ale mnie bardzo zależy by nie odbijać światła czy to będzie słońce lub księżyc etc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co malować ?

Co poszukiwacz to inne pomysły

Kiedyś userzy Solarisów skarżyli się właśnie na czarny kolor cewek i narzekali nadmierną absorbcję promieniowania słonecznego.

Zupełnie już nie rozumiem zdań o odbijaniu światła księżycowego.

Uwielbiam teksty o nocnych poszukiwaniach, a najlepiej jeszcze w srodku lasu :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acer spoko spoko ludziska kopią po nocach znam takowych co kopali w nocy w Łazienkach w Wawie....hard-core...;)
Co do rutka ewolucja niesamowita...Przydała by się promocja i za granicę sprzedawać. Mam nadzieję że nie będzie przereklamowany i to co w nim siedzi będzie funkcjonalne ;) może właściciel szuka eta-testerów" hehe??? Chętnie potestuję ;).
Pozdro
Heruss
PS. oby dyskryminacja była lepsza niż w poprzednich modelach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszkieterka - myślę, że lepszym rozwiązaniem byłoby w Twoim przypadku przyklejenie (niekoniecznie na stałe) cienkiej (do 1cm), pomalowanej na czarno osłony wykonanej z materiału dobrze izolującego cieplnie (styropian, pianka poliuretanowa itp.). Waga żadna, a problem rozwiązany bez utraty gwarancji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię tak, od razu kupuję parę rolek taśmy izolacyjnej (ja wybieram kolor zielony ale może być i czarna) i na nwoiutką sondę szczelnie raz za razem zawijam, zalety z tego takie że nie niszczy się sonda ani nie drapie a potem przy sprzedaży starego sprzętu po odwinięciu taśmy jest jak nowa.
PozdrO
tomekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakby PROXIMA miała zasięgi podobne do XLT to bym się nie skusił, niestety GT nie znam więc nie porównuję. Ale znam Rutusa i wiem, że zasięgi będzie miał większe.


NO I KIEDY RUSZY W KOŃCU TA STRONA RUTUSA????????????


pozdr
Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Zasięgi są takie ,że naprawdę więcej nie trzeba.
W dynamice 5gr. to około 33 do 35 cm
łuska mauser około 42 cm
klamra carska około 60 cm.

w statyce : hełm około 110.

pozdrawiam RUTUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
moich obliczeń i doświadczenia spodziewam się że z sondą 32cm zasięgi będą jeszcze większe o jakieś 15% czyli:

5gr: 38-40cm
łuska: 48cm
klamra: 69cm
hełm: 126cm



ps. coś ostatnio sporo zachodnich wykrywaczy ląduje na all.gro :) ciekawe dlaczego? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie chyba wszystko zostalo juz powiedziane. Teraz pozostaje nam czekac na pierwsze opinie uzytkownikow, a to juz za kilka dni :)

Longwood, znamy Twoje podejscie do Rutusa. Jesli Cie nie interesuje, to moze poprostu okielznaj sie i przestan sobie zawracac glowe tym watkiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziki, nie wiem co masz do mojego podejscia-widac tez nie mozesz przebolec posta, ktory nie jest wielkim 'achem' ani 'ochem'
Ja probuje wniesc troche rozsadku do watku-nikt nie mial w lapach wykrywacza a stale wielkie omdlewanie z zachwytu...
A kolega centauri to juz przekracza szczyty glupoty sugerujac, ze poszukiwacze masowo wyprzedaja swoje wykrywki zeby kupic rutusa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie