Skocz do zawartości

Tankietka


Gość Rudolf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ale moze przestancie z tymi krwawymi opowiesciami pt: dach dziurawy,stoi pod golym niebem itp. Po co Polsmol opowiadasz takie rzeczy,jak nie wiesz co sie dzieje z wanna TK-3 ? Nie stoi na zadnej Sadybie,tylko w Alejach, gdzie zapewniam, ze dach nie przecieka,poki co:>
Co do TKS z Norwegii to problemy leza po stronie skandynawow, bo oni sie nagle ockneli, ze niekoniecznie maja ochote wypuscic nasza pchelke" od siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
no dobra Panowie .....kto coś wie na temat żekomego zakupu przez MWP tks'a ze Szwecji. Dostałem takie dziwaczne info i nie wiem ile w tym jest prawdy .... Zaznaczam, że nie mam powodu do podejrzewania osoby która mi to mówiła o jakieś ściemnianie i bajkopisarstwo , ale coś mi się nie chce wierzyć .......



PZDR PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Akagi,
Ja ci powiem że już dawno pękłem ze śmiechu w kwestii tematów w stylu jedzie i nie może dojechać , kupiony ale nie ma papierów ....kiedyś myślałem ...kurde jak to się ludzie interesują i działają " , a teraz to już nic tylko se myślę : następny debil....."
I cały pic polega na tym że z każdym fantastycznym postem jestem coraz bardziej pod wrażeniem Panów Kęszyckich .....Bo :
Mając w dupie wszystko i wszystkich zrobili COŚ wielkiego - kupili, przywieźli i pokazali , a nie pierdolili przez rok a potem się zmyli jak 99% tzw fascynatów któży by życie oddali dla dobra sprawy "
I niech nikt nie mówi że starczy już tych zachwytów nad ludźmi co sprzedali kopułę i coś tam jeszcze bo mnie szlag trafi......Pies srał kopułę ...dali nam TKS'a i uważam że zrobili dobry interes .


Się zdenerwowałem
PZDR PATRON :-))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może moje pytanie jest tendencyjne, ale czy może mnie ktoś oświecić co przedstawia to zdjęcie:
http://www.odkrywca-online.com/galerie/tks/tks7.jpg
i dlaczego jest w galeri tks?
A czy ten TKS tak sobie stał pod gołym niebem i się ktoś na niego natknął?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stał muslim a orał w szczerym polu norweską glebę 50 lat i my tu wszyscy mamy nadzieję że w glorii chwale powróci jako rarytas do Polski bo przetrwał wszystko i będzie jeżdził oczywiście:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie