Skocz do zawartości

KOCK -SEROKOMLA 2006 1PAZDZIERNIKA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
szarubek wiec proszę cie zgłos sie do mnie to wejdziesz do namiotu i powiem ci jak masz go tam naprowadzać a przyjedz wczesnie w niedzielę bo zamykają serokomle dla ruchu o 11.00 w niedziele i tylko z przepustkaa bedzie można wiechać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano Szarubek weźmie lotnicze" radio i będziemy w kontakcie. Bo jak nie - to mam tylko do dyspozycji komplet LMRów na 430MHz, (ale problematycznie to działa z moimi słuchawkami)

Kurdę - małe to Wasze pole... i drzewka i druty. Będę miał co robić żeby to jakoś poomijać i nie zrobić za dużej" atrakcji.

Jestem u Was w So tak że uzgodnimy detale, scenariusz i takie tam.

Kaniowskich nie będzie??? Szkoda, bardzo ich lubię. Kto mi tak ładnie wyłoży znaki?

pozdrawia serdecznie

Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaul,byłeś już tam ??? Aleś ty prędki ! Chciałem się dowiedzieć czy lotnisko w Radzyniu Podlaskim jest otwarte dla awionetek , ale nie dotarły żadne wieści pozytywne (14 km. od Serokomli).Więc będziesz lądował w Radawcu , 800 m. od mojego ancha".A co do drutów to są one bardzo nisko,radzę uważać na korony drzew.I jeszcze jedno ,kompaniję zapewnimy Ci także przednią ( rozmawialiśmy na platwormie Opla Blitz w drodze do Łęczycy) !Pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekuć, jeszcze nie byłem. Ale wynika tak z obrazka.
A kompanija przednia to jest to -po co latam. Na Oplu Blitzu była niezgorsza. :-) Będę na Radawcu ok 13:00 w So także zadzieraj głowę.

(Jeszcze jedno: coś mi za dużo gazet czytasz. ;-) Awionetki" się skończyły jakoś tak w latach '20 zastąpione przez samoloty. Chociaż jako rekonstruktor tamtych lat - akurat masz w sumie pełne prawo używać aż tak przestarzałych określeń. Ciągle mam w oczach te tytuły Katastrofa awionetki".... wrrr.

pozdrówka i do zobaczenia

Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to ktos powiedział wojna nie matka" a każdy sie przyda szkoda że z 290 zrobiło sie 180 ale takierealia wojny nie każdy dotarł na mobilizacje :)
a wiekszosc wojsk rozbili nam nad bzurą i polska armia juz w pażdziernku powoli przestawala istnieć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas Bzura nie ruszyła, bo w tym roku jakoś zbytnio nie chciało nam się brać udziału w komercyjnym spędzie. Tydzień wcześniej w Nowogrodzie było nas coś koło 15. A tutaj jak nie wzgledy rodzinne, to robota - takie czasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce powiedzieć do tych co będą na serokomli
w sobote kwaterujemy ludzi do 20.00
nastepnie kolacja i odprawa o 22.00
co bedzie w sobotę
od 9.00-17.30
przyjmowanie grup
o 18.00-1900
apel poległych w serokomli na cment.
19.00-20.00
dalsze kwaterowanie i kolacja
22.00 w szkole w serokomli odprawa ze wszyskimi grupami
NIEDZIELA
8.00 sniadanie
10.00 apel mundurowy przed szkołą w serokomli
11.00 wymarsz do koscioła
12.00 po mszy przemarsz na pole rekonstrukcji
13.00 przecwiczenie scenariusza ,ostateczna odprawa i przygotowanie do rekonstrukcji sowieckiej
(grupy niemieckie i radziecka wychodzą wspolnie z grupa polską i udają sie na pole rekonstrukcji gdzie bedą do godz 14.30 do rekonstrukcji )szczegoły ustalimy na miejscu

godz 14.00-14-20 rekonstrukcja poczatek
14.20-14,50 koniec 1 reko
15.20 -16.00 2 reko

DIJAZD
na drodze do serokomli GRH 8ppleg. umieści znaki z napisem SEROKOMLA REKONSTRUKCJA i ze STRZAŁKAMI
bedą one umieszczone w kocku oraz na drodze krajowej warszawa -białystok (e-19)oraz w serokomli
dojazd w niedziele bedzie troszke utrudniony bo o 11.00 zamyka sie ruch pojasdów w serokomli aż do 17.00 wiec ci co jadą do nas w niedziele niech dadzą znać dziś a ja dam policji kartki z nazwami grup wiem juz o 22 pułku ułanów oki jak jeszcze jakieś grupy to prosze dziś o kontakt

NOCLEG
nocleg w szkole w serokomli gdzie jest parking i prysznice , do dyspozycji mamy sale gimn. i swietlice gdzie mozna zrobić herbate i kawe oraz podgrzac wodę .

w razie pytań od piatku od godz. 16.00 tylko pod nr tel 502421824 ,601149949
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okejos-> Drogi Kubo, niestety nie jedziemy na tą rekonstrukcję oficjalnie jako grupa, jedynie 2-3 wolnych strzelców , a i to tylko na niedzielę więc z sobotniego spotkania nici . Ale na nowe pomysły jesteśmy otwarci , jeśli możesz to podeślij co Ci lata po głowie".

lukas78 SK"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekuc!
Widzę, że Twój dziadek to historia lotnictwa. Czy załapał się" jeszcze na Plage i Laśkiewicz" przed upaństwowieniem?
Pozdrowienia - Szarubek

PS moje pytanie jest bardzo mało zwiazane z tematem wątku, może przenieść dyskusję na inny watek lub na priva?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawszego sprzętu motorowego po stronie polskiej wystąpi ( z braku Sokoła , bo gość zawalił mi sprawę dorobienia prowadnic zaworowych ), francuski motocykl Gnome & Rhone z 1936r. Prawdziwy potwór 2100 cm. pojemności i 1000 kg. wagi !Jeden lub dwa motocykle tej marki były zakupione przed wojną przez wojsko do prób porównawczych.Tu ,dzięki mojemu serdecznemu przyjacielowi ,będziemy mogli zobaczyć ten sprzęt w akcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie