Skocz do zawartości

KOCK -SEROKOMLA 2006 1PAZDZIERNIKA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
koledzy rekonstruktorzy z bzury jak mogę niewymienić waszej inscenizacji skoro to po jej obyciusię rezygnuje grupa po grupie jak mam to nazwać ........
może nazwać to tak po inscenizacji przeprawy przez rzeke (wiadomo jaką ) no nie przesadzajmy fakty dzieja sie po w/w inscenizacji której nazwy nie wymienie żeby niebyło kolejnych zgrzytów

grupom niemieckim takim jak AA7 i Zelazny orzeł jestem wdzieczny za przyjazdy do nas i za to że byli na naszych 4 reko zapraszamy też was na serokomlę i prosze nie obrązcie sie na mnie ..wiem że są wypadki losowe i niektórzy z was nie przyjadą rozumiem to i szanyje szczególnie szanuje krzysia który powiadomił mnie wiele wcześniej o tym że nie moga przyjechać. koledzy z AA7 wiem że wszyscy nie możecie ale zapraszma serdecznie i czekamy jak zawsze z chlebem i solą zresztą ci co byli u nas w lubelskim wiedzą jak witają członkowie 8ppleg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAB nie mam a kiedy wysłałeś
??
prosze spr. jeszcze raz

Jeszczeraz zapraszam na serokomlę
grupy które będą:
GRH 51 PUŁKU PIECHOTY KRESOWEJ
GRH 5 PUŁKU PIECHOTY
GRH 8 PULKU PIECHOTY LEGIONÓW
GRH KAMPINOS
GRH G.O.ŚLĄSK
GRH G.O.NAREW
GRH WRZESIEŃ 39
GRH LOW (lądowa Obrona Wybrzeża )
GRH PATRIA
GRH GALICJA
GRH 7 PUŁKU UŁANÓW LUBELSKICH
GRH 10 PUŁKU UŁANÓW LITEWSKICH
GRH 9 PUŁKU STRZELCÓW KONNYCH
GRH 1 PUŁK STRZELCÓW KONNYCH
GRH 2 PUŁK UŁANÓW GROCHOWSKICH
GRH 1 PUŁK KAWALERII K.O.P.
GRH AUBKLARUNGSABTEILUNG 7
GRH Kampfgruppe Lisa
GRH WILKI
GRH KOZIENICE
GRH REN (zeby nie było nieporozumień pisze jak sie czyta )
i tym grupom serdecznie dziekujemy ze przyjeli nasze zaproszenie i czekamy na was (jeszcze 7 dni )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przepraszam SRH WRZESIEŃ 39
A dodam bo sa pytania :
1 prosze o ile to mosliew żeby jak najwiecej ludzi zjechało sie w sobotę do 15 -16 bo chcemy przeprowadzic odprawę i o 18 apel poległych

2 proszę zabrać materace koce czu karimaty i spiwory
3 nie ma zwrotu kosztów dojazdu niestety
4 mozna zabrać baner grupy
5 mamy broń strzelającą i petardy oraz pirotechnike
6 posiadamy 3 niemieckie sprzety i 2 polskie (sprzety cięzkie
wszystkie pytanaia pod e-meil albo tel podany pare postów wyżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLONIKUS dziekujemy za wsparcie przyda sie i zapraszamy w nasze szeregi do serokomli tak jak stryj tak i ty możesz choć przez chwilę przeniesc sie w czasie i walczyć pod rozkazami Kleeberga w SGO POLESIE
Zapraszamy też na apel poleglych w sobotę oraz na uroczystości niedzielne.
Będzie nam miło gościć :)

podpisano :dow II sekcji GRH 8PPLeg z Lublina kapral Kamil Z.ps KAMILO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy na pole bitwy jak bedziesz w umundurowaniu i wyposarzeniu to proszę na pole bitwy dlaczego masz stac jako widz ....8ppleg jak przyjechał na Bzurę to był w polu w dodatku w centrum wiec zapraszamy do walki
ale zrobisz jak zechcesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie !
KAMILO dziękujemy za zaproszenie.Z godnie z naszą zapowiedzią przyjeżdżamy.Bilety na samolot zarezerwowane.Będą z pólnocy i z zachodu,jak i wyspiarze.Warszawa potwierdziła przyjazd.Z poważaniem dla całej grupy rekonstrukcyjnej SEROKOMLA - KOCK.AK-W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie