Skocz do zawartości

KOCK -SEROKOMLA 2006 1PAZDZIERNIKA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witaj Polonikus,
gg odpada (w tej kwestii jestem zacofany), głównie dlatego, ze dostęp do interka mam tylko w robocie i to rano 7-10 i ewentualnie pod wieczór, jak odwiedzam rodzicieli.
Proponuję drogę e-mailową.

Pozdro Tomasz Dudziński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem juz na koncówce obrabiania zdjęć i retuszu, przepraszam ze tak dlugo to trwa lecz jest ich dosc sporo a zdjecia z pola walki wymagaja dodatkowych zabiegow np.:
- wywalenie tlumów ludzi z tla
- dokadrowanie by wydobyc centralny obiekt
- poprawianie niedoskonalosci cyfrowych aparatow w odwzorowaniu przejsc tonalnych dymu
- produkuje dwie wersje orginal i zdjecia z tamtych czasow

jak do tej pory same zdjecia zajmuja u mnie okolo 3 GB.
sa doformatowane do 15,2 x 21,4 tak by mozna bylo bez problemow robic odbitki w uniwersalnym standardzie proporcji 3:4.

mysle ze kompilacja bedzie na tygodniu juz na plycie.

Pozdrowienia dla wszystkich!!

Usciski dla Polonikusa, Piotrusia , Andrzeja , Adama ,Mruczka [tak stary nie chrapałeś lecz mruczałeś :)],Rafała ... wszystkich !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Dzis widzialem sie z Piotrusiem i widzial zdjecia :) chyba zadowolony był :))))

kamilo tak jak sie umawialismy przesle Ci zdjecia i walne tamte dla urzedu w serokomli :)

Smochy to bedzie dla mnie zaszczyt, moja mloda z podziwu dla Was nie moze wyjsc :)

podesle zdjecia, jakby co dajcie swoje namiary na thewolfe@tlen.pl :)

na plytce beda dwie niespodzianki male takie antzpruszki odemnie :)

mozna mnie zalpac na tlenie pod nickiem THEWOLFE lub na GG 3965707 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WAS SERDECZNIE PRZYJACIELE Z REKO !
KOCK - SEROKOMLA 01.10.06 r. / niedziela /

UTWÓR TEN POŚWIĘCAM WSZYSTKIM UCZESTNIKOM BIORĄCYM UDZIAŁ W
REKONSTRUKCJI HISTORYCZNEJ BITWY GEN. KLEEBERGA.

WSPOMNIENIA z REKO !

ALE W TEJ CHWILI DRUHOWIE MOI,
CZAR WASZYCH WSPOMNIEŃ CZĘSTO MNIE POI,
MOŻE NAM SERCA TEN DAR ODMŁODZI,
MOŻE NAS WZMOCNI i ROZPOGODZI.

I TAK JAŚNIEJSZE ŻYCIE SIĘ ZDAWA,
I DROGA NASZA NIE TAKA ŁZAWA,
WIĘC PIJĘ ZA WAS MOI DRUHOWIE,
I WZNOSZĘ PUCHAR !
ZA WASZE I WSPOMNIEŃ ZDROWIE.

DZIŚ MY ZNÓW RAZEM DRUHOWIE STARZY,
MINIONA PRZESZŁOŚĆ ZNÓW SIĘ NAM MARZY,
A MY JĄ DAWNĄ WITAMY ŁZAMI,
NIBY CI SAMI i NIE CI SAMI.

TAK NAM TO ŻYCIE CIERNI NASŁAŁO,
BOŚMY ZBRUDZILI SUKMANĘ BIAŁĄ,
JUŻ MY MNIEJ UFNI I MNIEJ NIEWINNI,
JUŻ MY DZIŚ INNI, O JACY INNI !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekonstruktorzy z Serokomli dostaliście podziekowania od nas teraz podziekuje wam człowiek który brał udzial w bitwie pod Kockiem a który wypowiedział się na łamach gazety (nazwa niestety jest chyba zakazana ale zacytuje wypowiedz kombatanta )
cyt:BOLESŁAW KOWALSKI 90 LATEK uczestnik walk SGO POLESIE
Musze przyznać że wszystko pieknie wyglądało ,dokładnie tak jak powinno mundury ,konie ,broń .Dopracowali wszyściutko-mówi z zadowoleniem kombatant -to wspaniale że są jeszcze ludzie ,którzy kochają historię swojego kraju "
KONIEC CYTATU
Teraz chce coś dodać mianowicie każdy z nas na rekonstrukcji widział jak miedzy nami śmigali dwaj ubrani w pałatki reporterzy wojenni i razem z nami przeżywali każdą część tej rekonstrukcji nie tylko na polu bitwy ale też prywatnie w miejscu zakwaterowania i rankiem podczas golenia i wieczorem podczas ogniska ,Apelu Poległych czy mszy w Kosciele . Tacy ciśi bohaterowie zdarzeń to był PIORT WILK znany tutaj jako WOLFE i jego kochana dziewczyna która nie zważała na niebespieczeństwo i robiła wspaniałe zdjęcia z centrum wydarzeń .Dziś dostałem od nich plytkę ze zdjęciami i filmikiem naprawdę coś wspaniałego i coś niezapomnianego ,wspaniale przerobione zdjecia ,wspaniałe ujęcia i swietnie zrobiony plakat który napewno stanie sie plakatem BITEW KOCKICH na nastepne lata .Zdjecia też za zgodą autora chcę wyko. jako plakaty na nasze inscenizacje (ale o tym w innym poscie ) Ja ze swojej strony i chyba ze strony organizatorów chcę serdecznie podziekować za tak wspaniałą dokumetację wydarzeń ...........PIOTR DZIĘKI ..... Dziekuję też wszystkim co robili zdjecia filmy i pomogli zrobić piekny dokumet o serokomli a ukarze się on niebawem w internecie a juz został wysłany do wiekszości grup bioracych udział w inscenizacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie