Jump to content

Szarubek

Forum members
 • Content Count

  836
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Szarubek

 1. Tyr - mam wrażenie, że te alusy" były od Jaka-17. Gratulacje dla całej ekipy. Widzę, że uruchamiał osobiście wykonawca remontu :-) Pozdrawiam - Szarubek
 2. S-70i i UH-60M to, mimo zewnętrznego podobieństwa, dwa różne śmigłowce. Rzecz się ma cały czas o te same dwa egzemplarze S-70i, których nie ma kto odebrać w Mielcu, o których mówił Antoni dwa lata temu. Paradoks polega na tym, że one rzeczywiście nadają się do Policji jako następca starych ósemek", ale politycy, którzy o tym decydują, zdają się o tym nie wiedzieć :-)
 3. Catadero - duże uproszczenie logistyki: F-34 - jednolite paliwo pola walki. Pamiętam, jak nim tankowałem Mi-2 i Kanię :-)
 4. Polecam również: http://www.militarium.net/wojska_ladowe/shillelagh.php Pozdrawiam - Szarubek
 5. Pepsijames - To cudo nazywa się General Patton M-60A2 i jest wersją czołgu M-60 uzbrojoną w działo-wyrzutnię 152 mm wystrzeliwujace czołgowe przeciwpancerne pociski kierowane MGM-51 Shillelagh.
 6. Wesołych świąt wszystkim Odkrywcom życzy Szarubek
 7. Witam. Krzyhal napisał: Czy to jest na pewno tarcza od haubicy 100mm ? Bardziej mi to wygląda na hb. 155 mm." - miał rację. To jest tarcza od hb 155 mm, tarcza od hb 100 mm wz 1914 była prosta i miesciła się między kołami łoża. Pozdrowinia - Sarubek
×
×
 • Create New...

Important Information