Skocz do zawartości

granatnik polski


revolt

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybys zechcial uzbroic sie w cierpliwosc.... Namawiany jestem wlasnie, z pozytywnym skutkiem, na zrobienie rysunkowo-fotograficznych materialow do jednego z pism i mam niemal gotowe do publikacji granatnik i kb ppanc. Troche to potrwa bowiem, kierujac sie wlasnymi sentymentami, chce cykl zaczac od pm Mors" (bo mi go w warszawskiej inscenizacji na Woli bardzo brakowało), pozniej granatnik, na koniec kb ur i rkm. Wiec troche sie zejdzie - ale moze warto poczekac bo, nieskromnie mowiac, zrobilem swego czasu inwentaryzacje tych obiektow - jak dzis widze - bardzo przyzwoicie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdzie się dla wszystkich zainteresowanych. nie przypuszczałem że granatnik jest tak poczytny:) w przyszłości zamówienia będę realizował raz dziennie.
Kolegów: Seb Blatter, Bjar_1, Krzysiek, Wielebny, Kiler p - proszę o sprawdzenie skrzynek około 16.00 i przesłanie mi maila, czy doszło (nie na forum, bo szkoda zapychać).
Wielebny: przedtem wysłałem właśnie na skrzynkę publiczną".

Revolt: rozumiem że GRH 51 pp z Brzeżan chce postrzelać z granatnika:)

Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby można było prosić instrukcję do granatnika na Damianlegnica@op.pl to byłbym wdzięczny...
Czy komukolwiek zdarzyło się wykopać granatnik lub moździerz? Wydaje mi się że to raczej bardzo rzadkie fanty... nie raz słyszę że ktoś wykopał mg-42 albo nawet SZWaK'a a o moździerzu czy granatniku jeszcze nigdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie