Skocz do zawartości

Gen. Stanisław Skalski w przytułku...


whatfor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam!
Ostatnie informacje wskazują na to ,że bliska i dalsza rodzina opiekuje się obecnie Panem Generałem. To dobra informacja. Nic zaś nie wiadomo o wsparciu ze strony organizacji do tego przeznaczonych! Może nasze listy coś zmienią! Cieszę się ,że tak MOCNO zareagowaliście.
Pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wszystkich dotychczasowych listów w tym wątku nasuwają się 2 refleksje:
1.W Polsce jest tak jak jest. Każdy wie i komentować tego nie ma sensu.
2.Jest jeszcze nadzieja, chociaż nikła. Są nią ludzie tacy jak Wy, których jeszcze obchodzi coś więcej niż stołek i zielony banknot.
Pozdrawiam wszystkich.
Ironrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ
Koledzy jak macie jakies namiar na rodzine gen.Skalskiego telefon lub cokolwiek dawajcie!!!
JEST PIERWSZY ODZEW,!!
Jak pisalem wyslalem maila do RMF FM i odezwal sie reporter, zadzwonil do mnie osobiscie i prosil o jakies blizsze informacje.

Pozdrowienia
HEruss
tel 504 079 557 (to moj nr)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawa jest szczytna, wątek przepełniony emocjami i pozytywnymi reakcjami. Więc nie dopuśćmy żeby zmienił się w galerię przekleństw. Jak można pisać o szacunku i wsparciu używając takich słów. Niestety musiałem powstawiać parę [cenzur]. Trochę powagi. Jeżeli kiedyś ktoś da gen. Skalskiemu np. wydruk z tego wątku po to żeby pokazać jak ludzie go cenią i pamiętają to co przeczyta? k.... h.... p... k....?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przeczytałem ten wątek i chciałbym dorzucić swoje 3 grosze. Tak się składa, że pan Skalski ma mieszkanie na tej samej klatce co moja babcia i często z nią o nim rozmawiałem. Z tego co wiem to obecna sytuacja wynika z jego zbytniej ufności w uczciwość ludzką. Poznał 2 młodszych od siebie ludzi z, którymi wkrótce się zaprzyjaźnił. Okazało się jednak, że przyssali się do niego, najpierw pożyczali" pieniądze a w końcu namówili do przepisania mieszkania na siebie w zamian za opiekę". Sprawa jest w sądzie, istnieje duża szansa unieważnienia umowy. Może w weekend porozmawiam z babcią i się czegoś więcej dowiem.

Pozdrawiam

Magach7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze aż mi sie to w głownie nie mieści ... przecież to nie jakiś szary strzelec z czasów wojny ino SKALSKI! O nim każdy chyba słsyzał - Cyrk Skalskiego itp ... kto zestrzelił pierwszy samolot niemiecki w 1939 roku? Skalski ! Działajmy ! Ja nie mam doświadczenia w tym wiec jedyne co moge od siebie dorzucic to opcje:
- wpłata zapomogi
- naglosnienie tematu (na www.bolas.prv.pl/www.28pp.prv.pl/www.forum.bolas.prv.pl)

Zróbmy coś tak po prostu być nie może - schyłek zycia w kraju o który się tyle czasu walczyło (w przypadku p.Skalskiego) z takim wysiłkeim i taka nagroda. Wstyd mi za nas ze tak się mu odpłacamy. Trzeba pomóc i to szybko wrecz piekielnie szybko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje o losie gen.Skalskiego i prośbę o pomoc przekazałem do reportera łodzkiego Radia Łódź i jednocześnie dziennikarza TVP3 Łódź. Dam znać jak coś będzie wiadomo. Pusciłem tez info po sieci na forum gazety wyborczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szlachta kolega herrus napisał o odzewie z RMF.Obawiam sie ze na tym moze sie skończyc.Przez znajomych dotarłem do dziennikaza z regionalnej trójki.oby tylko tvp ale z tego co on mówił to teraz tematem nr 1 jest facio na K i raczej nie ma szans na cos innego.mam tylko nadzieję ze inni nie podchodzą do tego w ten sam sposób co ten red i że coś z tego wyjdzie.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no puściłem troche wiesci po sieci - caffe allegro, kilka forum, 2 listy mailingowe (łacznie prawie 1000 maili) plus znajomi na GG. Może choć minimalnie pomogę w ten sposób.

Przy okazji link do b. ciekawej ksiązki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no puściłem troche wiesci po sieci - caffe allegro, kilka forum, 2 listy mailingowe (łacznie prawie 1000 maili) plus znajomi na GG. Może choć minimalnie pomogę w ten sposób.

Przy okazji link do b. ciekawej ksiązki http://www.questionofhonor.com/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Temat był w gazecie(chyba GW ale pewien nie jestem) jakieś 3-4 tygodnie temu. Pisali że generałowi grozi eksmisja ale ma być dobrze. Widać nie wyszło;(. Szkoda tylko, że gazety zapełniaja te swoje 20 stron a potem zapominają o tematach.
pzdr
Garfield
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pomysl-razem z wertem---bylimy u Prezydenta Swinoujscia z propozycja zeby ZNALAZL miszkanie i pieniadze na opieke dla bohatera. Zobaczymy jutro co z tego bedzie--osobiscie mam nadzije ze paru warszawiakow " w urzedzie zawstydzi i... A jesli nie--- kij im w oko! Mam nadzije ze mimo ze miasto male- z duma przyjmnie Takiego bohatera! Zobaczymy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie