Skocz do zawartości

Gen. Stanisław Skalski w przytułku...


whatfor

Rekomendowane odpowiedzi

SKANDAL SKANDAL SKANDAL!!!!
słów brakuje na ten kraj i to co się w nim dzieje. Taki człowiek z takimi zasługami i jak odpłaca mu się Ojczyzna?!
facet flaki wyprówał z siebie (i z niemców też) oddając wiele za ten kraj i co?! Ludzie proponuje zawalić mailami redakcje Super Expresu, oni lubią takie sprawy i są naprawdę skuteczni. Kancelarnię prezydencką można sobie odpuścić-nie kiwną nawet palcem [cenzura].
Trzymaj się Generale kawaleria już w drodze!
pzdr
Barnaba
aus Dt. Eylau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
skopiowalem z forum gazety wyborczej

APEL O PROTEST W SŁUSZNEJ SPRAWIE

Stanowczo protestuję przeciwko sytuacji w której bohater i obrońca
Polski generał Skalski mając lat 90 dożywa swojego życia w upokorzeniu
w publicznym przytułku ograbiony z mieszkania i pieniędzy .
Domagam się od władz państwowych zagwarantowania generałowi Skalskiemu
,który jest wzorem patriotyzmu ,ofiarności pełnego zabezpieczenia
godnej starości oraz wszczęcia postępowania celem wyjaśnienia i
pociągnięcia
do odpowiedzialności wszystkich którzy żerując na jego starości
wyrządzili mu krzywdę i upokorzenie "

powyższy tekst skopiuj
i wyślij w najbliższy poniedziałek
08listopada 2004 na adres:kancelarii premiera sprm@kprm.gov.pl
powiadom wszystkich swoich znajomych o akcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jestem wstrzasniety, wyslalem maila do TVN Uwaga i Rmf fm, zobaczymy czy interesuja ich tylko afery roboine przez [cenzura] czy potrafia zrobic cos dla prawdziwych patriotow.
Heruss
PS . [cenzura]kraj az wstyd byc Polakiem .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam .
Wszyscy mamy w sobie wiele pozytywnych uczuć. Mamy zarazem pretensję ,że nikt nic nie robi!
Prosze jedynie o pomoc w zlokalizowaniu i określeniu stanu w jakim się znajduje Generał ! CZy jest to aż tak trudne dla tych którzy byli tak dobrzy by temat nagłośnić??
Proponuję ze swej strony coś KONKRETNEGO!! Nie tylko pisanie e-malii!! Czy to aż tak trudne do zauważenia??!
Pozdrawiam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stołeczna" również nie podaje dokładnego miejsca pobytu Generała. Przedtem mieszkał w Warszawie, więc można podejrzewać, że ośrodek ten również znajduje się albo tutaj, albo w niedalekiej okolicy.

Można napisać w tej sprawie do autora artykułów, korespondenta sądowego Stołecznej", Bogdana Wróblewskiego (bogdan.wroblewski@agora.pl), ale obawiam się, że osobie znikąd" redaktor ów może nawet nie mieć prawa udzielać jakichkolwiek informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
[cenzura] się do łez i przyłączyłem się. Wysłałem kilka maili. Jak można skontaktować się z Instytutem Sikorskiego czy ewentualnie z gazetami polonijnymi, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wszelka pomoc finansowa o której część z Was zapewne myśli byłaby pomocą krótkotrwałą.
Nie wesprzemy generała na tyle mocno, aby środków starczyło mu do końca życia.
Nawet zapewnienie mu godnego miejsca zamieszkania też nie do końca rozwiązuje wszelkie problemy.
Pamiętajcie, że dom trzeba utrzymać, opłacić czynsz, gaz, prąd, etc. (samo życie).
A brutalnie mówiąc trzeba też coś jeść...
Dlatego wysyłanie listów i nagabywanie urzędów, czy środków masowego przekazu może sprawić, że w końcu ktoś z „dobrotliwych” władz państwowych ruszy się ze swojej skamieniałej posady i przyzna np. stałą rentę, wystarczającą do utrzymania i własnego domu i do normalnego, godnego życia.
Zważywszy na to co zrobił gen. Skalski to żadna suma nie będzie za duża...

Pozdrawiam, Mariusz
Ps. A swoje maile już powysyłałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Wysłałem maile do Gazety Poznańskiej, GW, Panoramy Leszczyńskiej, ABC, Radia Elka, Radio Centrum.
Mocno naciskam na media z moich rodzinny stron z Rawicza. W końcu był wieźniem w Rawiczu za czasów stalinowskich.
Jeden z członków naszej grupy jest w Londynie. Może uda mi się jakoś skontaktować z nim.

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , po 15-tej może będą jakieś konkretne informacje od red. Wróblewskiego. Z inormacji dotychczas uzyskanych jedyne pocieszające jest to ,że telefony do red. Jacewicza się urywają. Pozdrawiam wszystkich Normalnych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Skoro PIS jest taki wspaniały"....

To jest kontakt do Biura Prasowego PIS-u

Rzecznik Prasowy
Konrad Ciesiołkiewicz
e-mail: biuroprasowe.kp-pis@sejm.pl
ul. Wiejska 4/6/8
00-902 Warszawa
tel.: (22) 6941914, 6942364
fax: (22) 6941895
e-mail: biuro.prasowe@pis.org.pl

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Muzeum Lotnictwa w Krakowie jest zainteresowane i owszem, ale jedynie pamiątkami po Generale.
Pan Olek jest zainteresowany tylko wymiarem propagandowym. Zdjęcie do prasy z bohaterem, to tak, na tym zdobywa sie punkty i podbudowuje swoją marną osobę.

Tak naprawde wszystko zależy od nas i od naszej reakcji. Już wysyłam gdzie się da wiadomości o tym skandalu.

Gwarant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie