Skocz do zawartości

Gen. Stanisław Skalski w przytułku...


whatfor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Podpisuje się!! Trzeba coś zrobić... Pamięć to troche mało, bo ją można łatwo zatrzeć. Teraz o tym pomyślę, przyznam że to straszne a za chwilkę pójdę w coś pograć. PEwnie i tak będzie... JA dostałem tą wiadomość na gg i rozesłałęm wszystkim choć nie jestem zwolennikiem łańcuszków". Jeśli ktoś miałby dokładne dane konta gdzie można wpłacić albo jak pomóc z to z chęcią pomogę! W takie rzeczy warto wydawać kasę...

POLSKA PO WSZE CZASY!
POLSKA PONAD WSZYSTKO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podałem sprawę do Urbanowskiego NIE" i guzik mnie obchodzi jakie macie zdanie o tym piśmie.
Dla mnie ważne że nagłośnią i na dobiorą sie do dupy tym
co na święta państwowe tak bardzo sie afiszują z dbałością o nas. Najważniejsza jest pomoc dla Pana Generała i wszystkie metody są dopuszczalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś kontakt na towarzyszenia weteranów z Anglii, USA, może Instytut z Londynu? Tam też by warto udrzyć.
Czy w końcu powyższe informacje są zweryfikowane?

Nie śledziłem tematu od początku, może ktoś zbierze całość do kupy i opisze zaistniałą sytuację?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Pieczarka ma rację, Skalski zmarł dzisiaj czyli w piątek. Nie zdążyliśmy zadziałać. Oto depeszka PAP. Pozwolę sobie zrobić jeszcze osobny wątek w tej sprawie, na forum. To jest niesamowicie smutna informacja dla mnie,

W wieku 89 lat zmarł w piątek w Warszawie gen. Stanisław Skalski, as" polskiego lotnictwa z II Wojny Światowej, pilot Dywizjonu 303, bohater Bitwy o Anglię.Poinformował o tym PAP rzecznik Dowódcy Sił Powietrznych RP mjr Maciej Woźniak. Dodał, że Skalski zmarł w stołecznym szpitalu MON przy ul. Szaserów, po długiej chorobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Pieczarka ma rację, Skalski zmarł dzisiaj czyli w piątek. Nie zdążyliśmy zadziałać. Oto depeszka PAP. Pozwolę sobie zrobić jeszcze osobny wątek w tej sprawie, na forum. To jest niesamowicie smutna informacja dla mnie,

W wieku 89 lat zmarł w piątek w Warszawie gen. Stanisław Skalski, as" polskiego lotnictwa z II Wojny Światowej, pilot Dywizjonu 303, bohater Bitwy o Anglię.Poinformował o tym PAP rzecznik Dowódcy Sił Powietrznych RP mjr Maciej Woźniak. Dodał, że Skalski zmarł w stołecznym szpitalu MON przy ul. Szaserów, po długiej chorobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Jaśnie Pan Prezydent i paru innych się przy tej okazji" wypowie.
To strasznie smutne, że wielu Tych którzy tak dużo i konkretnie zrobili dla swojego i naszego kraju ani zaraz po tej stasznej wojnie, ani u końca swych dni nie byli wolni od podstawowych trosk jak własny polski dach nad głową i ciepła strawa.
Dobrze że to co robili, robili dla Ojczyzny a nie profitów i sławy. Może wtedy niewdzięczność i niepamięć są nieważne i nie bolą?
A zadziałać zdążyliśmy, to inni nie zdążyli. Choć pewnie będą spać dziś lepiej od niejednego z nas.
Rzadko to środowisko jest tak jednomyślne w działaniu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znowu słyszy warkot silników
Znów jest tam gdzie mu było najlepiej
Daleko od rozczarowania i zawodu
Blisko tych z którymi siał postrach za młodu
Pamięć nie minie, smutek zostanie
Nasz Skalski odszedł...odszedł jakże cicho
Pamięć jest i będzie wiecznie głośna,
bo jest i będzie w Nas tutaj zebranych...

[*] [*] [*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie