Skocz do zawartości

bjar_1

Użytkownik forum
  • Zawartość

    41 829
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    329

Zawartość dodana przez bjar_1

  1. Pytam czy Polak z Wehrmachtu = hitlerowiec (cokolwiek ma znaczyć ten PRL-owski zwrot).
  2. A jak się to ma to pół miliona Polaków w Wehrmachcie?
  3. Coś w stylu: Hitler? Ja na niego nie głosowałam!
  4. Przypomnieli mi się jeszcze Galland i Bader oraz Brown i Stigler. Też fraternizacja szła i pewnie dziesiątki innych.
  5. Jakby nie było był też najlepszym naszym asem.
  6. Np. w latach 90-tych Skalski fraternizował się z niemieckim pilotem, którego zestrzelił we Wrześniu i nie miał z tym obiekcji ;)
  7. Mówi, co kacapy mu każą. On nie ma nawet 10% samodzielności, a ten kraj nie jest nawet w 10% suwerenny.
  8. No pralnia, pralnia. A że ktoś się z tym utożsamia, cóż... Odznaczenia te są niemieckie, z okresu III Rzeszy. Nie było czegoś takiego jak Naziland czy Nazionia, dlatego nie mogą być tzw. nazistowskie ;)
  9. O ile zakład, że medal dostanie od Nawrockiego?
  10. Świętokrzyska Chorągiew Bojowa rusza na Berlin
  11. No niestety za długo to nie siedział. https://x.com/XKubiak/status/2066937744182362462
  12. O kurła, ale sceny :D
  13. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz!
  14. I tyle w temacie. Prawie słychać było strzały.
  15. Nie zapominajmy, że to też kacap był.
  16. Tak patrząc na te filmiki, to skuteczność kacapskiej OPL jest powalająca
  17. Cała załoga zginęła.
  18. Złego diabli nie wezmą.
  19. US Air Force poinformowały, że wkrótce po starcie na terenie bazy Edwards rozbił się bombowiec strategiczny B-52H Stratofortress nr seryjny 60-0061. To znany egzemplarz o nazwie własnej "Command Decision". Na razie brak wiadomości o losie załogi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie