Tyr Napisano 20 Październik 2024 Napisano 20 Październik 2024 Spotkanie w Berlinie nt. Ukrainy - bez Tuska. Były prezydent Estonii: Scholz osobiście blokował udział Polski
bodziu000000 Napisano 21 Październik 2024 Napisano 21 Październik 2024 W dniu 20.10.2024 o 12:58, karpik napisał: Hehe. Żeby minusować musiałeś mnie zdjąć z czarnej listy (łatwo tobą manipulować co widać po działalności). Teraz albo musisz czytać albo przeglądać forum z zamkniętymi oczami ( to chyba akurat norma, bo wystarczy kopiuj- wklej z komsomolskiej) U mnie też to ruskie gówno minusuje od samego rana. Pocieszające jest to, że najpierw musi spojrzeć na te posty. Jak widać panika w tym bagnie 2 2
Cypis Napisano 21 Październik 2024 Napisano 21 Październik 2024 (edytowane) 18 minut temu, bodziu000000 napisał: U mnie też to ruskie gówno minusuje od samego rana. Pocieszające jest to, że najpierw musi spojrzeć na te posty. Jak widać panika w tym bagnie Mnie też ruski chu... minusuje , ale od wczoraj , chyba dostał 30 rubli ekstra za tą akcję . Edytowane 21 Październik 2024 przez Cypis 1
Cronos Napisano 21 Październik 2024 Napisano 21 Październik 2024 10 minut temu, Cypis napisał: Mnie też ruski chu... minusuje , ale od wczoraj , chyba dostał 30 rubli ekstra za tą akcję . Przecież oni to za friko robią. To jest najsmutniejsze. 1
bodziu000000 Napisano 21 Październik 2024 Napisano 21 Październik 2024 ruskie gówno jako nawóz dobre jest wszędzie 1
Rekomendowane odpowiedzi