Skocz do zawartości
  • 0

Rosyjski(carskarosja?)medal/medalik/zawieszka


Matwoj

Pytanie

Witam proszę o jakieś info, wydaje się to być z mosiądzu i być pisane cyrylica na samym dole jak by gwiazda żydowska . Może ktoś wie co to? wyglada jak wybite na jakaś okazje w ramach odznaczenia kogoś lub upamiętnienia czegoś. Prosze o pomoc

5D9DE51F-4F9B-488A-8183-725480B23C2A.png

C4C998E6-9E6C-44E8-83E7-2B7BB762A6BA.jpeg

3BAC0F53-5194-4E9D-B52D-A33EA3159067.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie mam Google Lena jak ty, na mój telefon nie ma. Nie wiem po ch*** wam to forum jak każdy robi łaskę ze coś podpowie, czasami lepiej posłuchać kogoś kto ma wiedzę nie tylko z internetu ale może z jakichś książek itp. Kogoś kto po prostu zna się na temacie. Zamknijcie to forum w pi**u i każdy zamiast pisać będzie se w goglach szukał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
36 minut temu, Matwoj napisał:

Nie mam Google Lena jak ty, na mój telefon nie ma. Nie wiem po ch*** wam to forum jak każdy robi łaskę ze coś podpowie, czasami lepiej posłuchać kogoś kto ma wiedzę nie tylko z internetu ale może z jakichś książek itp. Kogoś kto po prostu zna się na temacie. Zamknijcie to forum w pi**u i każdy zamiast pisać będzie se w goglach szukał. 

Jeżeli napiszesz, że jesteś niepełnosprawny intelektualnie to dam linka. W innym przypadku jesteś leniem śmierdzącym i bujaj wora.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie