Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

karpik- i tak, i nie... zwaliła mnie z nóg argumentacja...

Kilkanaście razy przemierzyłem trasę samolotem YYZ-WAW , WAW-YYZ oraz WAW-JNB, JNB-WAW lokalnych nie wspomnę. Nie to żeby od razu fotel prezesa ale jakimś dyrektorem w PLL LOT to chyba mógłbym być ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2023 o 19:27, Czlowieksniegu napisał:

Niżej BBC, to chyba CV nie będą wysyłać...

 

GCclTq5WAAAplvy.jpg

Najśmieszniejsze jest to , że nikt nie zwraca uwagi na to , że goście mieli płacone dwa razy , raz za etat i drugi raz na działalności gospodarczej , czyli pracował 8 godzin na etacie , a potem pracował drugie 8 godzin ? I pewnie wieczorem jadł śniadanie , to mógł zaoszczędzić trochę czasu rano. 

Warto pewnie byłoby sprawdzić za co dostawali dodatkową kasę , bo 99,9% Polaków nie ma szansy aby u swojego etatowego pracodawcy mogli dorabiać do etatu na działalności gospodarczej . Dodatkowo jak byli szefami to chyba podpisywali umowy sami ze sobą , dobre .

Odnośnik do komentarza

Cypis

"..nikt nie zwraca uwagi ..."

I tu Cię misiu mam :-) O umowach, które zasady kominowe omijały, tudzież teleporcie W-wa/Opole jest głośno od dobrych kilku tygodni :-)

A co do umowa + B2B, to można bez problemu znaleźć i przeczytać analizy, że oprócz konfliktu ze "zwykłą" ludzką uczciwością jest to złamanie wewnętrznych zasad TVP...
Teraz do dzieła US i ZUS... i jak mi wcale nie jest ich żal :-)

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2023 o 18:51, Kazik.S napisał:

Cela + czeka hehehe

Odwołanie poprzedniego szefostwa mediów publicznych i powołanie nowych władz odbyło się niezgodnie z Konstytucją RP - wynika z listu prof. Marcina Wiącka. Rzecznik Praw Obywatelskich w piśmie do ministra kultury i dziedzictwa narodowego wskazuje na "brak wystarczających gwarancji niezależności względem władzy politycznej".
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-nowy-bohater-w-wojnie-o-tvp-wskazuje-na-lamanie-prawa,nId,7235911#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

A powołanie poprzednich władz było zgodne z konstytucją ?

Powołano je przez Radę Mediów Narodowych , a w konstytucji jest zapisane , że za media narodowe odpowiada  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

To kto złamał prawo wbrew konstytucji .

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2023 o 13:30, Kazik.S napisał:

Rybeńko o zaczątkach totalitaryzmu  piszą organizacje takie jak Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Międzynarodowe Stowarzyszenie Dziennikarzy Czy New York Post itp itd. Nie ja o tym piszę kochaniutki karpiku tylko wklejam. Napisz do nich zapewne taką płotkę usłuchają. 

Warto przeczytać całe stanowisko instytucji , o których piszesz , a nie tylko wybrane fragmenty , bo to bardzo często zmienia cały sens wypowiedzi .

Żebyś zrozumiał to prosty przykład : dostajesz opis sytuacji 

Sprzedawczyni w sklepie powiedziała "Czego......" - i już masz projekcję , że była niemiła , a ona 

powiedziała " Czego szanowny pan sobie życzy " i cały sens wypowiedzi zmienia kontekst o 180stopni. Jak nie przeczytasz do końca to niestety masz takie durne wnioski jak prezentujesz.

  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, karpik napisał:

Chyba zły wątek. Mogę założyć "Asenizacja"?🤫

Screenshot_2023-12-30-21-07-07-52_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Jakoś w czasie wojny trwającej na ukrainie i wlatujących rakiet na terytorium PL, nie przeszkadzało rozpierdolenie śmigłowca na wiecu kampanii wyborczej bandyty.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, fala napisał:

Facet odsiedział 5 lat za produkcję twardych narkotyków , bandyci przytulili jak swojego.

Młodzi jak widać nie są tacy głupi .

 

Dobre. Podczas walki o wolne media musiał zmienić rozmówców bo nie mówili tego co chciał usłyszeć.

Piękno 😁 Do annałów.

Odnośnik do komentarza

"29 grudnia Roman Giertych poinformował na portalu X, że złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Jego zdaniem Kamiński i Wąsik mogą zostać skazani na dwa lata więzienia za nielegalne uczestnictwo w pracach sejmowej komisji."

Myślę jednak, że to nie jest najwyżej punktowany pozew jaki ich czeka.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie