Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Aż sprawdziłem czy mam ten kanał na tv. Znalazłem w odchłaniach gdzie nigdy się nie zapuszczałem, gdzieś za aldżazirą😅

A tam właśnie prezes w komicznym makijażu klauna(widać, że to już nie za państwowe) tłumaczy, że wyborcy Tuska to " nie chcę oceniać, ale to ci co zyskali na transformacji, przed nią komuniści i ich potomstwo".

😁😁😁

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, fala napisał:

Tydzień bronili niepodległości RP?

"Zamach stanu Tuska" udany?

Milionowe manifestacje w obronie Tvpiss rozeszły się?

Tak wiele pytań. Tak mało lekarzy psychiatrów w naszym kraju.

  • Super 1
  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

 

Zero zanim zrejterował, mógł przekazać kolegom info, że prokuratorzy nie są już narzędziem partii, a setki tych, których latami poniżał, nawet gdyby działali z pobłażaniem, to tak po ludzku, z tyłu głowy zostaje...

Odnośnik do komentarza

Uderzenie w portfele? Za rządu Tuska ceny wody i ścieków mogą wystrzelić

499

Czy 2024 r. przyniesie kolejny cios w portfele? Tak się stanie, jeśli wzrosną opłaty za wodę. To zaś możliwe, jeśli zlikwidowane zostaną Wody Polskie, czyli państwowa instytucja, która od lat blokowała wzrost opłat dla samorządowych spółek wodociągowych. Rząd Tuska ma na stole "opcję atomową".

https://www.money.pl/gospodarka/uderzenie-w-portfele-za-rzadu-tuska-ceny-wody-i-sciekow-moga-wystrzelic-6978586766506496a.html

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Kazik.S napisał:

"Niedopuszczalny mechanizm". RPO pisze do Sienkiewicza ws. mediów publicznych

https://i.pl/niedopuszczalny-mechanizm-rpo-pisze-do-sienkiewicza-ws-mediow-publicznych/ar/c1-18195915

Czytałeś? 

Wzywa do zrobienia porządku z niekonstytucyjną radą mediów narodowych- aktualne.

Wzywa do zaprzestania zmian w tvp- dzięki prezydentowi- nieaktualne.

  • Super 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie