Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, bert.F napisał:

Czy wy naprawdę uważacie, że politycy rządzą światem ??..  Polityk to taki kierowca limuzyny, siedzi z przodu i ma gówno do gadania co do kierunku jazdy, a to czy jest z pis , ko, trzeciej drogi itp, nie ma żadnego znaczenia.

Będzie filozoficzny wywód czy wyznanie wiary? Bo wygląda jakbyś niedokończył pisać.....

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, bert.F napisał:

Czy wy naprawdę uważacie, że politycy rządzą światem ??..  Polityk to taki kierowca limuzyny, siedzi z przodu i ma gówno do gadania co do kierunku jazdy, a to czy jest z pis , ko, trzeciej drogi itp, nie ma żadnego znaczenia.

Ziemią rządzi BÓG- Bractwo Ósmej Gwiazdy, a ziemia nie jest płaska, ale na pewno też (jak uczono mnie w szkole) nie jest kulą spłaszczoną na biegunach😅

 

Odnośnik do komentarza

Land.

"Kazik S w marcu 2020 roku  Prezydent Duda..."

Baaaaa..  a uwalenie KRRiT, którą zastąpiła RM czy jak się ten tfur nazywa, a co TK uznał za niekonstytucyjne?
Przykładów można podawać dowolną ilość- prezesowi ktoś wmówił, a on uwierzył, że nie tylko będą u władzy do końca Świata i dzień dłużej, ale także, że jest nieśmiertelny, a przynajmniej jego wizja Świata taka będzie.
A tu zonk, płacz, zgrzytanie zębów..

Przykładem na powyższe, który już cytowałem, jest wytrysk Świrskiego, że będą pilnować realizacji przepisów :-) Przez osiem lat [....] robiły co chciały, a teraz nagle...

Odnośnik do komentarza

bjar- dolary vs orzechy, że to dopiero.. początek :-)

I nie mam na myśli światopoglądów lub bardziej ich braku, ale potykanie się o własne nogi* i zaskoczenie, udawane lub nie, że wymyślone zasady bez problemów można w drugą stronę wykorzystać...
Czy też pokazywanie wprost, że nadludzi zasady i przepisy nie obowiązują- vide dwóch w pasiakach czy Człowiek z obłędem w oczach...


* czyli tworzone na kolanie przepisy...

PS A Ty jesteś prawdziwym Polakiem?

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, bjar_1 napisał:

Prawdziwym pewnie nie, bo w życiu nie zagłosowałem na pisuarię, nie oglądam żadnej telewizji i nie wierzę w brednie Antoniego ;)

"Prawdziwym Polakiem", na zwyrodniałą ze strony rzeczowej i ideowej modłę piss nie byłem, nie jestem, nie będę i jestem z tego dumny.

Pochód pissowców krzyczących "konstytucja" i "wolne media" to strzał w dziesiątkę. Uwielbiam Monty Python.

  • Tak trzymać 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
On 21.12.2023 o 20:33, Czlowieksniegu napisał:

Janko...

Ale zapewne widziałeś dementi tej informacji...

Nie? No popatrz...- proponuję u źródła, czyli Andrzej Domański, min. finansów...

Wracam bo nie widzę dementi do Pana dementi.

Autopoprawka koalicji zwiększająca dotację do mediów na 2,95 mld trafiła do projektu budżetu.

Przeszła w głosowaniu w Sejmie.

Dywersanci z PiS ?

Odnośnik do komentarza

Janko... z dedykacją:

Pieniądze dla mediów publicznych, w tym TVP, zostały wstrzymane. Żadna złotówka, a ściślej mówiąc żadna obligacja, w ramach tego, co zapisane w budżecie, do TVP nie popłynie - zapewnił jednak Andrzej Domański, minister finansów, w piątek rano [ 21.12.2023 ].

Szef resortu finansów wyjaśnił też, dlaczego w nowym projekcie budżetu widnieje kwota 3 mld zł - dokładnie taka sama, jak w dokumencie przygotowanym przez PiS. - Nie zmieniliśmy kwoty, natomiast tam zaszła bardzo istotna zmiana. W projekcie PiS minister finansów był zobligowany, by na wniosek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji przekazać te pieniądze. Obecnie minister może je przekazać. Ale w tej chwili nie ma takiej intencji - mówił Domański.

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Czlowieksniegu napisał:

Janko... z dedykacją:

Pieniądze dla mediów publicznych, w tym TVP, zostały wstrzymane. Żadna złotówka, a ściślej mówiąc żadna obligacja, w ramach tego, co zapisane w budżecie, do TVP nie popłynie - zapewnił jednak Andrzej Domański, minister finansów, w piątek rano [ 21.12.2023 ].

Szef resortu finansów wyjaśnił też, dlaczego w nowym projekcie budżetu widnieje kwota 3 mld zł - dokładnie taka sama, jak w dokumencie przygotowanym przez PiS. - Nie zmieniliśmy kwoty, natomiast tam zaszła bardzo istotna zmiana. W projekcie PiS minister finansów był zobligowany, by na wniosek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji przekazać te pieniądze. Obecnie minister może je przekazać. Ale w tej chwili nie ma takiej intencji - mówił Domański.

Bardzo, bardzo serdecznie Panu dziękuję za merytorycznie życzliwe wyjaśnienie aktualnego statusu owych 3 mld zł.

Wesołych świąt.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

A Ty jesteś prawdziwym Polakiem?

Rozumiem że trzeba mieć oprócz paszportu jakiś drugi dokument potwierdzający "prawdziwość" , np. zapis w rejestrze skazanych ? 

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza

karpik- to nie jest jego największy problem "formalny"...

Choć, jak dla mnie, to większe problemy, że o wyrzutach sumienia nie wspomnę, powinny mieć osoby, które osobę o takich problemach emocjonalnych wykorzystują w dość "słabych" okolicznościach przyrody.

Pomijam "drobiazgi" typu- co to-to robi, np, w gmachu TVP czy w PAP... Wydawać by się mogło, że poza pracownikami, "pracownikami", ochroną jednej czy drugiej strony, psami, nikogo więcej tam nie ma prawa być. Zwłaszcza zważywszy na sytuację...

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

karpik- to nie jest jego największy problem "formalny"...

Choć, jak dla mnie, to większe problemy, że o wyrzutach sumienia nie wspomnę, powinny mieć osoby, które osobę o takich problemach emocjonalnych wykorzystują w dość "słabych" okolicznościach przyrody.

Pomijam "drobiazgi" typu- co to-to robi, np, w gmachu TVP czy w PAP... Wydawać by się mogło, że poza pracownikami, "pracownikami", ochroną jednej czy drugiej strony, psami, nikogo więcej tam nie ma prawa być. Zwłaszcza zważywszy na sytuację...

To już pytanie do prawników. Czy poseł podczas " interwencji poselskiej" na prawo wprowadzać do miejsc wyjętych z ogólnego dostępu- miejsc gdzie mogą znajdować się dokumenty wrażliwe, osoby postronne- pissowskie bojówki?

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie