Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Jaki piękny akcent partii piss w wojnie na wschodzie!

Mamy nowego Emila Czeczkę. Chamski pisowski sędzia-organizator kampanii hejtu przeciwko normalnym sędziom uciekł do Łukaszenki. Brawo pisowska mierzwo.

Polski sędzia poprosił o azyl polityczny na Białorusi. Jest znany z afery hejterskiej

Onet dotarł do znajomego Tomasza Szmydta. — Nie chce mi się wierzyć — mówi nam, ale chce zachować anonimowość.

Podkreśla, że rozmawiał z nim przed długim weekendem i nic nie wskazywało na to, że Szmydt chce wykonać tak drastyczny ruch.

— Nie potrafię uwierzyć, że zrobił to dobrowolnie. Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że został do tego w jakiś sposób przymuszony. Może ktoś jakoś zagroził jego bliskim? — zastanawia się.

Jestem pewien, że kontrwywiad potraktuje tę sprawę bardzo poważnie — podkreśla.

Całość tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je....

Prawdopodobnie jedynym logicznym powodem "wyjazdu" kanalii jest właśnie informacja o postawieniu zarzutów "Małej Emi", czyli Emilii primo-voto Szmydt.

"Dziewczę" wie dużo, bardzo dużo o sporej grupie od ZZ... Widać, ktoś ex-męża poinformował- to, że na dziś (?) nie ma zarzutów o niczym nie świadczy.
Szkoda "tylko", że "Mała Emi" nie została (?) wcześniej przesłuchana, choć i ona, i Cichocki już kilka lat temu złożyli dość obszerne "zeznania", wymieniając N nazwisk z samej góry współpracowników ZZ i sądownictwa....- nazwisk osób, które w większości nie tylko nie zostały ukarane, ale w wielu przypadkach awansowane i to mocno.

 

Wszystko, wg mnie, to i tak małe miki, wobec informacji, które Szmydt będzie na prawo i lewo oficjalnie przekazywał i informacjami, które "tylko" oficerowie białoruskich służb poznają...



PS Polecam komentarze z prawej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Wszystko, wg mnie, to i tak małe miki, wobec informacji, które Szmydt będzie na prawo i lewo oficjalnie przekazywał i informacjami, które "tylko" oficerowie białoruskich służb poznają...

 

Nie wiem czy ten zdrajca od Ziobry jest świadomy, że już stracił wolność, a utrata życia to kwestia czasu. To legitny cel dla naszych służb i Białorusini to wiedzą. Będą go trzymać póki będzie potrzebny. Chyba tego nie przemyślał🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Polecam komentarze z prawej strony...

Można też poznać komentarz centrystyczny - dyplomaty a zarazem osoby, o której Radosław Sikorski mówi i pisze, że jest oficerem wywiadu, a osoba tego nie komentuje.

„Nie można wykluczyć najgorszej opcji”. Witold Jurasz o ucieczce sędziego Szmydta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
17 minut temu, karpik napisał:

Nie wiem czy ten zdrajca od Ziobry jest świadomy, że już stracił wolność, a utrata życia to kwestia czasu. To legitny cel dla naszych służb i Białorusini to wiedzą. Będą go trzymać póki będzie potrzebny. Chyba tego nie przemyślał🤣

Facet nie ma świadomości, że czy to będzie Gary Powers, czy to będą synowie Ryszarda Kuklińskiego, czy to będzie męt Czeczko - żywot takich ludzi nie ma nic wspólnego ze średnią wieku dożywalności mężczyzn, mówiąc najbardziej eufemistycznie.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Jedną ręką zachód daje Ukraińcom drogą broń, a drugą ręką sponsoruje działania putina. Za to gęba zamieniła się z dupą.

W kwietniu 46% produkcji (produkują na potęgę) skroplonego gazu z rosji trafiło do Europy. 20% nie wiadomo gdzie trafiło...

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Jaki piękny akcent partii piss w wojnie na wschodzie!

Mamy nowego Emila Czeczkę. Chamski pisowski sędzia-organizator kampanii hejtu przeciwko normalnym sędziom uciekł do Łukaszenki. Brawo pisowska mierzwo.

Polski sędzia poprosił o azyl polityczny na Białorusi. Jest znany z afery hejterskiej

Bezdomny był i ledwo wiązał koniec z końcem.

Majątek sędziego Szmydta zagadką. Nie ma ani oszczędności, ani nieruchomości

Służby nie istnieją w tym kraju za sprawą maciarewicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pawel_breslau napisał:

Być może przez kraj, z którego nadal latają samoloty do Białorusi. Możliwości jest wiele a zapewne nie zaplanował tego wczoraj. 

Tak, jak przypuszczałem - Iustitia mówi, że uciekł przez Turcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, karpik napisał:

Co mawiał ksiądz w serialu „Niewiarygodne przygody Marka Piegusa”? Że „cudów nie ma, a w każdym razie nie na zawołanie”.

Okres sezonowania kęsisk na lufy tego typu broni to 12-18 miesięcy, żeby puściły wszystkie naprężenia po obróbce hutniczej. Dopiero po tym okresie można zacząć myśleć o pierwszej obróbce tokarskiej takich kęsisk na lufy czołgów, haubic, armat czy armato-haubic. Kaniec filma, gdy się lufy pokończyły, a potencjalne nowe dopiero się sezonują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie