karpik Napisano 4 Lipiec 2023 Napisano 4 Lipiec 2023 (edytowane) 11 minut temu, Czlowieksniegu napisał: "Podobno ruskie zwinęli punkty kontrolne i ewakuują się z miasta. " Co prawda pamiętam, jak okopy w Zonie kopali, ale do powyższego to nawet one nie są aż tak tępe... A przynajmniej mam taką nadzieję... Może po prostu zobaczymy "gest dobrej woli". Btw. Wiatr tam dziś w stronę Krymu i Turcji... Edytowane 4 Lipiec 2023 przez karpik
karpik Napisano 4 Lipiec 2023 Napisano 4 Lipiec 2023 И снова полыхает на россии: в великом новгороде горит Лужская ТЭЦ Местные паблики пишут, что в 19:02 перед пожаром люди слышали сильный хлопок. Лужское шоссе перекрыто. *Станция введена в эксплуатацию в 2009 году. ГТ ТЭЦ Лужская обеспечивает резерв системы теплоснабжения великого новгорода. VID_20230704_205516_934.mp4 VID_20230704_205517_741.mp4 VID_20230704_205517_330.mp4
karpik Napisano 4 Lipiec 2023 Napisano 4 Lipiec 2023 19 minut temu, karpik napisał: Może po prostu zobaczymy "gest dobrej woli". Btw. Wiatr tam dziś w stronę Krymu i Turcji... "Władze okupacyjne opuściły Melitopol."
karpik Napisano 5 Lipiec 2023 Napisano 5 Lipiec 2023 15 godzin temu, karpik napisał: Trąbią od rana, że dziś w nocy mają wysadzić zaporowską elektrownie. Podobno ruskie zwinęli punkty kontrolne i ewakuują się z miasta. Dzicy szeroko komentują zaniechanie planowanego wysadzenia przez Ukrainę(!) elektrowni zaporoskiej. Miało to nastąpić po naciskach "zachodu". W tym samym programie mówią, że uszkodzenie z zewnątrz 20m betonu chroniącego reaktor jest niemożliwe, ale od środka dziecinnie proste.
karpik Napisano 5 Lipiec 2023 Napisano 5 Lipiec 2023 28 minut temu, bodziu000000 napisał: Wieprzowiny się w ten sposób nie podaje. Jeden zbyt krwisty, reszta zwęglona.
Grzesio Napisano 5 Lipiec 2023 Napisano 5 Lipiec 2023 35 minut temu, karpik napisał: Wieprzowiny się w ten sposób nie podaje. Jeden zbyt krwisty, reszta zwęglona. Swoją drogą, z niezłej odległości go ten BONUS strzelił, tak porównując do długości czołgu to z 50 m, jak nie lepiej.
bjar_1 Napisano 5 Lipiec 2023 Napisano 5 Lipiec 2023 Wszystko fajnie na tych filmach wygląda, kasowanie kacapii eleganckie, ale w terenie postępów ofensywy jak nie było, tak nie ma ;)
Rekomendowane odpowiedzi