Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
11 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

"Podobno ruskie zwinęli punkty kontrolne i ewakuują się z miasta. "

Co prawda pamiętam, jak okopy w Zonie kopali, ale do powyższego to nawet one nie są aż tak tępe...
A przynajmniej mam taką nadzieję...

Może po prostu zobaczymy "gest dobrej woli".

Btw. Wiatr tam dziś w stronę Krymu i Turcji...

Edytowane przez karpik
Napisano

🔥 И снова полыхает на россии: в великом новгороде горит Лужская ТЭЦ

Местные паблики пишут, что в 19:02 перед пожаром люди слышали сильный хлопок. Лужское шоссе перекрыто.

*Станция введена в эксплуатацию в 2009 году. ГТ ТЭЦ Лужская обеспечивает резерв системы теплоснабжения великого новгорода.

Napisano
19 minut temu, karpik napisał:

Może po prostu zobaczymy "gest dobrej woli".

Btw. Wiatr tam dziś w stronę Krymu i Turcji...

"Władze okupacyjne opuściły Melitopol."

Napisano
15 godzin temu, karpik napisał:

Trąbią od rana, że dziś w nocy mają wysadzić zaporowską elektrownie. Podobno ruskie zwinęli punkty kontrolne i ewakuują się z miasta.

IMG_20230704_205127_432.jpg

Dzicy szeroko komentują zaniechanie planowanego wysadzenia przez Ukrainę(!) elektrowni zaporoskiej. Miało to nastąpić po naciskach "zachodu". W tym samym programie mówią, że uszkodzenie z zewnątrz 20m betonu chroniącego reaktor jest niemożliwe, ale od środka dziecinnie proste.

Napisano
35 minut temu, karpik napisał:

Wieprzowiny się w ten sposób nie podaje. Jeden zbyt krwisty, reszta zwęglona.

Swoją drogą, z niezłej odległości go ten BONUS strzelił, tak porównując do długości czołgu to z 50 m, jak nie lepiej.

Napisano

Wszystko fajnie na tych filmach wygląda, kasowanie kacapii eleganckie, ale w terenie postępów ofensywy jak nie było, tak nie ma ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie