Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
7 godzin temu, M81 napisał:

Przypomnieć warto, że sojusz jest paktem OBRONNYM.

Po drugie natomiast-  specjaliści od stosunków międzynarodowych z pewnością przypomną casus pewnego wysokiego generała w kepi...

Dość bezczelne te twoje zaślepienie. Może się odnieś do tego, że węgierski spasiony dupowłaz putina, nie widzi nic złego w równaniu z ziemią miast. Gdy agresor robi to "Słowianom" to jest ok? Pisdzielce już nie czują się Słowianami? Pewne, że po odejściu mumina z bewederu sporo z nich zostanie Białorusinami, ale to nadal Słowianie.

 

  • Słabe 1
Napisano

Mam potwierdzenie , że kilka dni temu zatopiono mały okręt rakietowy Cyklon. Ostatni nosiciel kalibrów na Morzu Czarnym

  • Słabe 1
Napisano
10 hours ago, karpik napisał:

Dość bezczelne te twoje zaślepienie.

 

😁Art.5:

"Strony zgadzają się, że zbrojna napaść na jedną lub więcej z nich w Europie lub Ameryce Północnej będzie uznana za napaść przeciwko nim wszystkim i dlatego zgadzają się, że jeżeli taka zbrojna napaść nastąpi, to każda z nich, w ramach wykonywania prawa do indywidualnej lub zbiorowej samoobrony, uznanego na mocy artykułu 51 Karty Narodów Zjednoczonych, udzieli pomocy Stronie lub Stronom napadniętym, podejmując niezwłocznie, samodzielnie, jak i w porozumieniu z innymi Stronami, działania jakie uzna za konieczne, łącznie z użyciem siły zbrojnej, w celu przywrócenia i utrzymania bezpieczeństwa obszaru północnoatlantyckiego.”

Napisano
15 minut temu, M81 napisał:

😁Art.5:

"Strony zgadzają się, że zbrojna napaść na jedną lub więcej z nich w Europie lub Ameryce Północnej będzie uznana za napaść przeciwko nim wszystkim i dlatego zgadzają się, że jeżeli taka zbrojna napaść nastąpi, to każda z nich, w ramach wykonywania prawa do indywidualnej lub zbiorowej samoobrony, uznanego na mocy artykułu 51 Karty Narodów Zjednoczonych, udzieli pomocy Stronie lub Stronom napadniętym, podejmując niezwłocznie, samodzielnie, jak i w porozumieniu z innymi Stronami, działania jakie uzna za konieczne, łącznie z użyciem siły zbrojnej, w celu przywrócenia i utrzymania bezpieczeństwa obszaru północnoatlantyckiego.”

To co skopiowaleś, nie ma nic wspólnego z tym o co pytałem. Wyparłeś te pytanie lub udajesz, że nie widzisz. To właśnie nazywa się zaślepieniem. Jeżeli fakty nie zgadzają się z wizją pisdzielca, tym gorzej dla faktów. 

  • Słabe 1
Napisano
8 minutes ago, karpik napisał:

To co skopiowaleś, nie ma nic wspólnego z tym o co pytałem. Wyparłeś te pytanie lub udajesz, że nie widzisz. To właśnie nazywa się zaślepieniem. Jeżeli fakty nie zgadzają się z wizją pisdzielca, tym gorzej dla faktów. 

Jeżeli twierdzisz, że jest jakiś inny artykuł 5 Traktatu Północnoatlantyckiego możesz go tutaj zamieścić😁
Chętnie przeczytam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie