Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, karpik napisał:

Bardzo ładnie pocięty materiał tępy trollu. Nie wstyd ci wrzucić takich ewidentnych manipulacji i pokazywać wszystkim jaki jesteś  ograniczony?

Widzę, że trwa walka z mową nienawiści.

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tailor napisał:

Widzę, że trwa walka z mową nienawiści.

Powinna trwać walka z takimi trollami jak ty, którzy po wywaleniu z forum zakładają nowe konto i dalej trollują.

  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

Bardzo ładnie pocięty materiał tępy trollu. Nie wstyd ci wrzucić takich ewidentnych manipulacji i pokazywać wszystkim jaki jesteś  ograniczony?

 Co dzień Holecką i Ziemca ogląda to się i naumił.

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Pisowcy gwarantują że będziesz miał wybór co żreć.

Jeden z liderów opozycji i kandutat na prezydenta RP chce nas zmusić do tego:

000GO0BB8X4SKIVU-C116-F4.webp

 

Najśmieszniejsze jest to ze skoro PiS to krytykuje to oni muszą twierdzić że robale są fajne, smaczne i dobre :)))

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, takafura napisał:

Pisowcy gwarantują że będziesz miał wybór co żreć.

Jeden z liderów opozycji i kandutat na prezydenta RP chce nas zmusić do tego:

000GO0BB8X4SKIVU-C116-F4.webp

 

Najśmieszniejsze jest to ze skoro PiS to krytykujesz to oni muszą twierdzić że to jest fajne, smaczne i dobre :)))

To co wycieka z kubeczka to krew Ukraińców, która obajtkowi spłynęła po rękach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

Miałem, co prawda, wypisywanych przez ciebie głupot już nie komentować, z litości dla ciebie, ale...

"Jeden z liderów opozycji i kandutat na prezydenta RP chce nas zmusić do tego:"

Możesz mi podać, w jaki sposób ten kandudat chce to zrobić? Ale wiesz, tak od strony przepisów, zasad prawa, itp, itd...

Bo tak naprawdę, znów łykasz jak młody pelikan kłamstwa funkcjonariuszy przewodniej partii narodu i jej przydawek i/lub znów niewiele wiesz/rozumiesz, ale starasz się brylować wiedzą na Forum...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

To co wycieka z kubeczka to krew Ukraińców, która obajtkowi spłynęła po rękach?

Obajtek z krwią Ukraińców na rękach.

Tego jeszcze nie grali.

Przebijasz Ochojską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Czlowieksniegu napisał:

Możesz mi podać, w jaki sposób ten kandudat chce to zrobić? Ale wiesz, tak od strony przepisów, zasad prawa, itp, itd...

Ty mi powiedz.

To co kłamie mówiąc o realizacji szczytnych długofalowych celów C40 ? Zmyśla ? Bzdury opowiada ? Czy to kolejna utopia lewaków i Spurek ?

Ps. Wydaje mi się że będą mechanizmy zbliżone do tępienia spalinowych aut:

- zakaz wjazdu do miast,

- zakaz rejestracji nowych samochodów,

- OC drastycznie wgórę,

- opłata ekologiczna np. 10 tyś. od starych aut

- droższe przeglądy rejestracyjne,

- benzyna systematycznie w górę dzięki podatkom,

itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, takafura napisał:

Ty mi powiedz.

To co kłamie mówiąc o realizacji szczytnych długofalowych celów C40 ? Zmyśla ? Bzdury opowiada ? Czy to kolejna utopia lewaków i Spurek ?

Ps. Wydaje mi się że będą mechanizmy zbliżone do tępienia spalinowych aut:

- zakaz wjazdu do miast,

- zakaz rejestracji nowych samochodów,

- OC drastycznie wgórę,

- opłata ekologiczna np. 10 tyś. od starych aut

- droższe przeglądy rejestracyjne,

- benzyna systematycznie w górę dzięki podatkom,

itd.

 

1676637665_dbnbmw_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

Miałem, co prawda, wypisywanych przez ciebie głupot już nie komentować, z litości dla ciebie, ale...

Tak dla przypomnienia moderatorze:

dyskusja od hejtu różni się tym ze w pierwszym zdaniu nie obraża sie i nie prowokuje rozmówcy,

pisze się coś mądrego i wartościowego,

Skomentujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

To nie może być prawda....
Chyba nawet szary poseł ps prezes wespół zespół z Mistrzem power-pointa nie byłby w stanie powiązać, np Trzaskowskiego* z:

- zakaz rejestracji nowych samochodów,
- OC drastycznie wgórę,
- opłata ekologiczna np. 10 tyś. od starych aut
- droższe przeglądy rejestracyjne,
- benzyna systematycznie w górę dzięki podatkom,

Podpowiem, że:
- zasady rejestracji pojazdów określa Ustawa
- stawki ubezpieczeń określają TU, a tu odrobinę zasady wolnego rynku działają
- opłatę ekologiczną także zapewne musi Ustawa określać
- przeglądy rejestracyjne... pomijając, że znów Ustaw wszystko określa, to akurat mamy protest SPP, gdyż stawki od kilku lat nie wzrosły
- a kto ustala wysokość podatków?

Jedyne, spośród powyższych, które w głupocie czy amoku wymieniłeś, jest zakaz wjazdu wszystkich czy określonych typów pojazdów na określony teren. I jest takowy od wielu wielu lat wprowadzany i stosowany...

Szczerze pisząc, twoja bezmyślność czy brak podstawowej wiedzy przeraża. Gdybyś, może, z wilkami czy bobrami rozmawiał w lesie, może nie byłoby problemu, ale ty się co rusz na Forum kompromitujesz... Nie, że mi to przeszkadza, dla jasności.

 

* + prezydenci czy władze samorządowe pozostałych kilkudziesięciu miast z całego Świata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tailor napisał:

Obajtek z krwią Ukraińców na rękach.

Tego jeszcze nie grali.

Przebijasz Ochojską.

Już o tym było pisane ale twój wyprany mózg to wyparł. Polska po roku wojny kupuje najwięcej ropy od dziczy w Europie i tłumaczenie o jakimś płaceniu kar dla raszki nie broni się wcale, przy obecnej sytuacji geopoliczycznej. Próbowali chociaż przestać? Przedstaw pismo gdzie obsrajtek prosi o nałożenie sankcji na tatnieft, zamykając tym samym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Podpowiem, że:
- zasady rejestracji pojazdów określa Ustawa
- stawki ubezpieczeń określają TU, a tu odrobinę zasady wolnego rynku działają
- opłatę ekologiczną także zapewne musi Ustawa określać
- przeglądy rejestracyjne... pomijając, że znów Ustaw wszystko określa, to akurat mamy protest SPP, gdyż stawki od kilku lat nie wzrosły
- a kto ustala wysokość podatków?

Jedyne, spośród powyższych, które w głupocie czy amoku wymieniłeś, jest zakaz wjazdu wszystkich czy określonych typów pojazdów na określony teren. I jest takowy od wielu wielu lat wprowadzany i stosowany...

Szczerze pisząc, twoja bezmyślność czy brak podstawowej wiedzy przeraża. Gdybyś, może, z wilkami czy bobrami rozmawiał w lesie, może nie byłoby problemu, ale ty się co rusz na Forum kompromitujesz... Nie, że mi to przeszkadza, dla jasności.

 

* + prezydenci czy władze samorządowe pozostałych kilkudziesięciu miast z całego Świata...

Przestań pisać banały.

Ja wymieniam co można zmienić aby osiągnąć szczytne cele. Pokazuję przykładowy mechanizm.

Jesteś naprawdę tak przerażająco niemądry i przekonany o tym że PO z Trzaskowskim, Spurek i Lempart nie odważą się zmienić ustaw po zdobyciu władzy aby osiągnąć deklarowane publicznie i oficjalnie cele ?

Przypomnę: zero samochodów, zero mięsom i zero nabiału.

A że za 5 czy 10 lat co to zmienia ?

 

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddaję się... pisz co "wiesz" a ja, dopóki nie będzie to sprzeczne z Regulaminem, nie będę ani ingerował ani komentował...

Poddaję się, gdyż ty pomijając dokumentny brak wiedzy i/lub czerpanie "wiedzy" z partyjnego przekazu, nie rozumiesz lub nie chcesz/nie potrafisz zrozumieć nawet najprostszych rzeczy. Dla przykładu znaczenie pojęcia "REKOMENDACJE" sugeruję sprawdzić w Słowniku języka polskiego, na początek...

Później, możesz spróbować, sprawdzić w tymże Słowniku znaczenie słowa "MOŻE"....

 

PS

A "Przestań pisać banały", "Ja wymieniam co można zmienić aby osiągnąć szczytne cele. Pokazuję przykładowy mechanizm" jest merytoryczną odpowiedzą na przywołane przez ciebie przykłady. Więc albo popracujesz nad przykładami, albo... patrz wyżej, przeze mnie, napisane...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bjar_1 napisał:

Będzie straszenie - jak PO wygra wybory to nie zjecie mięsa, ani nie pojedziecie samochodem. To ma sens ;)

Tak, dobrze się domyślasz. Na takich debilizmach będzie oparta kampania piss. Najlepsze, że pada na podatny grunt. Dlatego nie szkoda. Mają taki rząd na jaki zasługują. Póki co z wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bjar_1 napisał:

Będzie straszenie - jak PO wygra wybory to nie zjecie mięsa, ani nie pojedziecie samochodem. To ma sens ;)

Ale będą się mogli willami dalej obdarowywać?

trzecia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie