Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, MonikaNJ napisał:

Nie obalam (ani w przenośni, ani dosłownie)żadnych tez. Trudno traktować poważnie błyskotliwą wypowiedź sprowadzającą się do "dawania w szyję przez Polki" hahahaha🤨 Problem "nadużywania" bez względu na płeć, istnieje od wielu, wielu lat(...)

Ponownie upraszczasz i pomijasz najważniejsze - problem istnieje faktycznie od wielu lat, ale w materiałach które wrzuciłem podkreśla się nowy trend i jego dynamikę ( czyli wzrost spożycia alkoholu wśród bardzo młodych kobiet). Widzę że tego nie rozumiesz i wkładasz sporo wysiłku aby tego nie zmienić, nie bez udziału własnej świadomości :)

57 minut temu, MonikaNJ napisał:

 Na spadek dzietności ma wpływ wiele czynników i jak widać 500 plus też nie pomogło. 

Tak, 500+ nie pomogło w w takim stopniu jak oczekiwano. Ale nie pisz że nie pomogło, bo bez tego wparcia było by jednak trochę inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, takafura napisał:

Ponownie upraszczasz i pomijasz najważniejsze - problem istnieje faktycznie od wielu lat, ale w materiałach które wrzuciłem podkreśla się nowy trend i jego dynamikę ( czyli wzrost spożycia alkoholu wśród bardzo młodych kobiet). Widzę że tego nie rozumiesz i wkładasz sporo wysiłku aby tego nie zmienić, nie bez udziału własnej świadomości :)

Tak, 500+ nie pomogło w w takim stopniu jak oczekiwano. Ale nie pisz że nie pomogło, bo bez tego wparcia było by jednak trochę inaczej...

A ja widzę, że źle widzisz... reszty nie skomentuję. To nie jest nowy trend ale dynamika istotnie większa. Warto się raczej pochylić nad tym dlaczego tak jest a nie szydzić i próbować usprawiedliwić niepowodzenie programu. Mam inne zdanie na temat 500 plus niż Ty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wojujący feminizm i rozwrzeszczana emancypacja? Niedługo wymyślą, że faceci mają rodzić - te od parasolek;)

"Liga broni, Liga radzi, Liga nigdy was nie zdradzi!”

Machulski to chyba prorok jakiś:)

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MonikaNJ napisał:

 Warto się raczej pochylić nad tym dlaczego tak jest a nie szydzić i próbować usprawiedliwić niepowodzenie programu. Mam inne zdanie na temat 500 plus niż Ty. 

Inne zdanie ? Napisałem:

"Tak, 500+ nie pomogło w w takim stopniu jak oczekiwano. Ale nie pisz że nie pomogło, bo bez tego wparcia było by jednak trochę inaczej"

Ciekawi mnie co się nie zgadza ? Te 40 mld rocznie dla rodzin z dziećmi ma zerowy wpływ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie