Skocz do zawartości
  • 0

Portret niemieckiego zolnierza (1925)


Niuwa

Pytanie

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Niuwa napisał:

A w tamtej wojnie sfastyka też tak była używana?czy husaria nie pozwalała?Krzyżacy też nas gnębili,a krzyż w domu pewnie Masz...

Do ewentualnego kompletu mogę podesłać sierp i młotek... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię odczytać sygnatury,a bez tego nic nie wiem,oprócz tego że uratowalem przed spaleniem (mam nadzieję,że słusznie).nie liczę na zarobek,bo już syn powiesił na ścianie...

Może ktoś coś pomoże w sprawie autora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepiej kupić podrobiony krzyż żelazny z patyną z donicy i wmawiać ludziom czego to ja nie znalazłem...

Tu może nic wielkiego,ale dorabiając Niemca,coś ocaliłem (czyjąś pracę)

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sqr napisał:

Brawo, niech syn jeszcze swastyke powiesi na ścianie. 

A w tamtej wojnie sfastyka też tak była używana?czy husaria nie pozwalała?Krzyżacy też nas gnębili,a krzyż w domu pewnie Masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Bjar- ale pod warunkiem, że te zacieki są z epoki... Na przykład deszcz w okopach Verdun, czy woda z jeziora obok Tannenbergu...

A niby co można było robić w okopach Verdun w 1925r?wojna się skończyła parę lat wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Niuwa napisał:

Nie potrafię odczytać sygnatury,a bez tego nic nie wiem,oprócz tego że uratowalem przed spaleniem (mam nadzieję,że słusznie).nie liczę na zarobek,bo już syn powiesił na ścianie...

 

 

Bardzo słusznie, może nie sztuka przez duże S ale ciekawy portret weterana Wielkiej Wojny.

Może nawet naszego rodaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie