Jump to content

Do poszukiwania Złota w betonie !!!! NAJLEPSZY DO 4 TYŚ !!!


Vinci filip

Recommended Posts

Witam 

Jestem tu nowy I liczę na waszą pomoc.

Poszukuję najlepszego wykrywacza do 4 tyś, jak jest tańszy A dobry to też wskazany . Z najlepszą separacją złota od metalu oraz najgłębiej penetrującego w Betonie !!! Dodam że w betonie są też elementy stalowe dlatego ważne aby była najlepsza separacja. Mam Garrett Euro Ace z cewką Dd Ale kiepskie się zachowuje nie jest w stanie odseparować ?

Dodam jeszcze że dobrze by było gdyby ten wykrywacz był wodoodporny Ale nie musi ?

Pozdrawiam wszystkich oczywiście w Zdrowiu ??

Link to comment
Share on other sites

Nie jest prawdą, że zupełnie nie ma szans. Jak będzie tego słoik żółtego, a beton w niektórych miejscach zbrojony, do tego instalacja elektryczna i wodna plus jakieś teowniki , to jest metoda aby złapać to jakimś kanarkiem tylko musisz mieć doświadczenie budowlane i wiedzieć gdzie i jakich grubych elementów metalowych spodziewać się.  Nikt tego na pół metra czy metr w beton nie zalał, tylko tak schował aby potem łatwo podjąć zawartość. Możesz także wstępnie spróbować namierzyć lokację metodami radiestezyjnymi ale nawet jak nic nie wykażą to i tak poprawka kanarkiem, lecz więcej o tej metodzie nie napiszę bo zaraz odpalą się znawcy, że "czary nie działają".  Potem trzecia metoda - "czujnik kinetyczno udarowy" 5 kg na metrowym trzonku, czyli młot z Castoramy ale to tylko jak to obiekt do wyburzenia, a nie zamieszkały bydynek.  Powodzenia i miłej zabawy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Deus w trybie statycznym z ustawioną klasyczną i wielkościową dyskryminacją. Będzie milczał na stali, jeśli trafisz na depozyt metali kolorowych na pewno go zasygnalizuje ? Cewka na dolnej żerdzi i będziesz miał dostęp do każdego nawet trudno dostępnego miejsca. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information