Skocz do zawartości
  • 0

jensen87

Pytanie

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, vis1939 napisał:

Oj powiało jak na odkrywcy za starych dobrych czasów.A już gotów był człowiek pomyśleć, że nikt nie znosi "pełnych" rozrywek na garaż ?

Może chce mieć wzmiankę o sobie w tv.

Teraz, jensen87 napisał:

Proszę mi coś o tyn powiedzieć. Czy są wgl bezpieczne?

Możesz je zdeaktywować sam bez żadnego problemu. Imadło i młotek masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Julekcezar napisał:

Taka rada na przyszłość, jak nie wiesz, czy coś jest bezpieczne zostaw i nie ryzykuj, jak się okaże że bezpieczne najwyżej się po to wrócisz. Ręce są tylko dwie i nie odrastają. 

Masz 100% racji ? Ale nie mogłem się powstrzymać hehe wiesz jak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toska- na Forum, idąc tym tropem, brakuje sporej ilości informacji...

Dwa- jest takie cuś:

" Uwaga, zabronione jest zamieszczanie próśb o identyfikację niewypałów, niewybuchów, zapalników, części, elementów lub przedmiotów których posiadanie jest prawnie zabronione"

Trzy- ja się w takich wątkach gościnnie udzielam- kabumy nigdy mnie nie interesowały.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że ty z natury strachliwy jezdeś i wszelakiego huku się boisz, ale są tacy co im się łapki pocą na samą myśl o takowym. Co nie zmienia faktu że jak się cymbał zaprze to i tak okna trzeba będzie wstawiać. 

Bardziej z natury rzeczy o zielonych się martwić należy bo ci nawet nie będą wiedzieć co ich jonder pozbawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Ja wiem że ty z natury strachliwy jezdeś i wszelakiego huku się boisz ..."

A kiedy Ty miałeś okazję poznać moją koleżankę małżonkę, która że z metra cięta powtarza jak mantrę "Skoro mnie nie widać, musi mnie być słychać".

A co do rozrywek- nawet najlepiej wymyślone Forum nie zastąpi zdrowego rozsądku i objawów instynktu samozachowawczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie