Skocz do zawartości

Ręce mi opadają, Sam nie wiem co wybrać


Posokowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem, wiem. Już tyle o tym było pisane, mówione, ale czym więcej czytam, tym głupszy jestem.
Parę razy w życiu maiłem wykrywacz w ręku, ale to tylko dzięki uprzejmości kolegi. Podobało mi się. Chciałbym bardziej się zaangażować w to hobby, ale zdurniałem już. Nie wiem co powinienem kupić w okolicy 1 tys. złotych. Jaki sprzęt?
Wiem, że to zależy ode mnie, od tego co chcę, ale chciałbym, żeby ktoś zdecydowanie mi coś polecił na początek - bez robienia jeszcze większej wody z mózgu niż już sam sobie zrobiłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny mogę tylko podziękowac za radę.
Jak coś jest dla ciebie smieciem, nie czytaj, nie odpowiadaj i będzie git.
Myślałęm, ze forum jest po to , żeby szukać miedzy innymi wsparcia. Ale widzę, że tu jest jak w całym kraju. Jad i zawiść. Czym mocniej się dokopie ziomkowi z kraju tym lepiej. Typowe nasze zachowanie, po dziadkach Kargulach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby cię bardziej pobudzić;

Rozumiem że już poczytałeś , pooglądałeś , co nie co na YT.

To dawaj teraz coś od siebie , napisz co masz na oku wybierz kilka modeli w twoim pułapie cenowym którymi jesteś zainteresowany.

napisz co cie interesuje na co się nastawiasz co chcesz szukać ;) ?


Czekamy

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F2 to dziadostwo - zasięgu zero i baterie zżera w mgnieniu oka. A na dokładkę zużywa dwie takowe. Lepiej poczekać i dozbierać do czegoś, albo nawet zakupić sobie coś nowego w systemie ratalnym. Uważam, że na początek niezła jest X-Terra 505.
A podczas zbierania okrągłej sumki na detektor, gdy się odwidzi to hobby, to można tę sumkę... np. ... przepić lub przepuścić na panienki. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
J.H. moze odrazu mu jeszcze napisz żeby kupił gareta ace 250... fisher to godny uwagi sprzęt i z pewnością na początek będzie to dobry wybór,przynajmniej ci reka nie zwiendnie. A i nie obawiaj sie że będziesz musiał go naprawiać. A kiedyś sprzedać tez nie problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie