Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Posokowiec

Forum members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Po raz kolejny mogę tylko podziękowac za radę. Jak coś jest dla ciebie smieciem, nie czytaj, nie odpowiadaj i będzie git. Myślałęm, ze forum jest po to , żeby szukać miedzy innymi wsparcia. Ale widzę, że tu jest jak w całym kraju. Jad i zawiść. Czym mocniej się dokopie ziomkowi z kraju tym lepiej. Typowe nasze zachowanie, po dziadkach Kargulach
 2. Heh, dzięki ci łaskawco za dobrą radę. Oby tobie tak w życiu pomagali jak ty innym :)
 3. w poważaniu mam represje i aparat. Na działce swojej będę ganiał z detektorem. A teraz liczyłbym na radę doświadczonych forumowiczów.
 4. Wiem, wiem, wiem. Już tyle o tym było pisane, mówione, ale czym więcej czytam, tym głupszy jestem. Parę razy w życiu maiłem wykrywacz w ręku, ale to tylko dzięki uprzejmości kolegi. Podobało mi się. Chciałbym bardziej się zaangażować w to hobby, ale zdurniałem już. Nie wiem co powinienem kupić w okolicy 1 tys. złotych. Jaki sprzęt? Wiem, że to zależy ode mnie, od tego co chcę, ale chciałbym, żeby ktoś zdecydowanie mi coś polecił na początek - bez robienia jeszcze większej wody z mózgu niż już sam sobie zrobiłem.
×
×
 • Create New...

Important Information